Odwiedziny

Listy forumowiczów i czytelników. Podziel się swoim niezwykłym przeżyciem!
Awatar użytkownika
Zit
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: pt sty 12, 2007 11:18 am
Kontakt:

Odwiedziny

Post autor: Zit »

Chciałbym poznać Waszą opinię w pewnej sprawie, no ale od początku...

Z powodu problemów zdrowotnych wczorajszej nocy nie dane mi było zasnąć. Około godziny 1 odłożyłem książkę i postanowiłem spróbować zasnąć. Po około godzinie takiego bezsensownego leżenia i oddychania, poczułem dziwne uczucie, że nie jestem sam w pokoju. Kilka razy już tak miałem, ale nigdy tak długo jak wczoraj. Ponieważ wiedziałem, że to złudzenie nawet się nie oglądnąłem za siebie (spałem na prawym boku paszczą do ściany). Lecz po kilku minutach myślałem, że padnę na zawał. Poczułem wyraźny dotyk w okolicach serca i usłyszałem coś w rodzaju cichego szeptania, wdechu. To był taki... dziwny dotyk. Chłodny, lekko uciskający na żebra. Obróciłem się za siebie ale nikogo ani niczego nie widziałem...

Okno zamknięte, drzwi też... Zaznaczam, że nie spałem ani nie byłem na tyle zmęczony by mieć jakieś halucynacje itp. itd.
[ external image ]

,, Veni Vidi Vici" - przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem



Timeo Danaos Et Dona Ferentes ;)



**********Sol Omnibus Lucet!!!**********
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: Odwiedziny

Post autor: Aylinn »

Stracha sobie narobiłeś. Wmówiłeś sobie, że ktoś jest w pokoju i dlatego to poczułeś. Ja parę razy też tak miałam. Czułam jakby mnie ktoś obserwował, a im bardziej o tym myślałam tym bardziej strach i wrażenie, że coś jest blisko, a nawet mnie dotyka się potęgowało.
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
Awatar użytkownika
Kiute
Infrzak
Posty: 88
Rejestracja: wt mar 04, 2008 7:17 pm
Kontakt:

Re: Odwiedziny

Post autor: Kiute »

Normalka Zit:) Każdy z nas miewa takie "schizy" szczególnie jak nie idzie zasnąć, a to kołdra się zsunie, a to jakiś robak coś "zamruczy". Co do chichotów to kiedyś słyszałem odgłosy bitwy :lol:
"O, Egipcie, Egipcie!

Z twojej wiedzy pozostaną tylko bajki,

które przyszłym pokoleniom

wydawać się będą

nie do wiary"



Lucjusz Apulejusz( II.w p.n.e)
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Odwiedziny

Post autor: asiatko31 »

Ja zapytam się ciebie w ten sposób czy ktoś w ciągu 3 - 6 miesięcy umarł ( chodzi mi o rodzinie czy znajomych możne nawet znajomy rodziny/ sąsiad ) oraz piszesz ze słyszałeś ciche szeptanie. Czy możesz powiedzieć co słyszałeś. Pytam się bo zanim powiem a raczej napiszę ze masz zwidy to chce dowiedzieć się więcej/dokładnie. bo wciąż twierdze i będę twierdzić ze wszystko jest możliwe.
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Awatar użytkownika
Zit
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: pt sty 12, 2007 11:18 am
Kontakt:

Re: Odwiedziny

Post autor: Zit »

[quote name='asiatko31' post='55327' date='wto, 16 cze 2009 - 20:00']Ja zapytam się ciebie w ten sposób czy ktoś w ciągu 3 - 6 miesięcy umarł ( chodzi mi o rodzinie czy znajomych możne nawet znajomy rodziny/ sąsiad ) oraz piszesz ze słyszałeś ciche szeptanie. Czy możesz powiedzieć co słyszałeś. Pytam się bo zanim powiem a raczej napiszę ze masz zwidy to chce dowiedzieć się więcej/dokładnie. bo wciąż twierdze i będę twierdzić ze wszystko jest możliwe.[/quote]

Niestety tak. Sąsiad popełnił samobójstwo.

Sprawa byłaby prosta, gdybym zrozumiał szept xD no ale niestety nie zrozumiałem nic a nic... :/ może będzie ku temu jeszcze okazja.





@Pantanal - tak, to jest hipnagogia. ;)



Sam myślałem, że to właśnie coś w tym stylu, bo też czegoś podobnego doświadczałem, ale wydarzenie z poprzedniej nocy było sporo "gwałtowniejsze" i trudno mi było to zlekceważyć.
[ external image ]

,, Veni Vidi Vici" - przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem



Timeo Danaos Et Dona Ferentes ;)



**********Sol Omnibus Lucet!!!**********
matino3
Infranin
Posty: 241
Rejestracja: pn kwie 27, 2009 7:45 pm
Kontakt:

Re: Odwiedziny

Post autor: matino3 »

Ja czuję się cały czas obserwowany kiedy jestem sam, a kiedy znajduję się w otoczeniu ludzi czegoś takiego nie czuje. Wiem, wiem jestem schizolem ;P
:)

Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Odwiedziny

Post autor: asiatko31 »

Zit wiec jest wszystko możliwe ze sąsiad nie tylko odwiedza swoje mieszkanie ale i sąsiadów. tak sadze i czuje.



matino nawet tak nie myśl ze jesteś schizolem. Nie lubie takich słów wole juz ze mi tobie komuś się zdawało się . Na pisze jeszcze raz wszystko jest możliwe.....
Ostatnio zmieniony wt cze 16, 2009 6:29 pm przez asiatko31, łącznie zmieniany 1 raz.
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Odwiedziny

Post autor: aelreda »

Gdzieś już słyszałam o takich odwiedzinach jakich doświadczył Zit, tylko za Chiny nie mogę sobie przypomnieć. To takie charakterystyczne jest.

Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: Odwiedziny

Post autor: Aylinn »

Rany Aśka. Chłopak sobie narobił schizy, a ty mu wyjeżdżasz z duchami. ;)

Ja pamiętam jak kiedyś w nocy narobiłam sobie również schizy, że ktoś stoi za mną. Zignorowałam to i już prawie zasypiałam, gdy nagle jakby ktoś krzyknął moje imię nad uchem. Takiego zawału ze strachu dostałam, że spadłam z łóżka. :D
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
Awatar użytkownika
Konrad666
Infrańczyk
Posty: 152
Rejestracja: śr maja 13, 2009 9:15 am
Kontakt:

Re: Odwiedziny

Post autor: Konrad666 »

[quote name='Aylinn' post='55342' date='śro, 17 cze 2009 - 00:08']Rany Aśka. Chłopak sobie narobił schizy, a ty mu wyjeżdżasz z duchami. ;)

Ja pamiętam jak kiedyś w nocy narobiłam sobie również schizy, że ktoś stoi za mną. Zignorowałam to i już prawie zasypiałam, gdy nagle jakby ktoś krzyknął moje imię nad uchem. Takiego zawału ze strachu dostałam, że spadłam z łóżka. :D[/quote]





Ja bym aż tak sceptycznie do tej sprawy nie podchodził. Może to i jakieś tam schizy, ale ja nie wykluczałbym tutaj od razu jakiegoś związku z odwiedzinami jakiejś duszy....kto zna moją historię ten wie o co chodzi.
Ostatnio zmieniony wt cze 16, 2009 8:22 pm przez Konrad666, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE I HISTORIE CZYTELNIKÓW”