Szukam osób z "misją"

Listy forumowiczów i czytelników. Podziel się swoim niezwykłym przeżyciem!
Awatar użytkownika
jerry
Infranin
Posty: 221
Rejestracja: pt wrz 19, 2008 10:25 pm
Kontakt:

Re: Szukam osób z "misją"

Post autor: jerry »

Witajcie. Ja zawsze uważałem że moją misją jest ratowanie ludzkiego życia. Jako ratownik medyczny i drogowy, pracując w zwykłej Pomocy Drogowej, zazwyczaj byłem pierwszy na miejscu wypadku... i nie raz musiałem patrzeć na śmierć ludzi i uchodzącą z nich duszę, ostatni oddech. Pozostało mi tylko ich namaścić w "tej" ostatniej drodze.

Jest to ciekawy zawód: ratowanie ludzkiego życia ale i też szokujący, smutny i niebezpieczny. Bardzo niebezpieczny. Czasem miałem wrażenie że jest to czasem jak ucieczka przed śmiercią przy pomocy dla innych by powrócili bezpiecznie z wypadku do swoich rodzin. Potem zacząłem pracować jako sanitariusz w karetce... To już inna praca... dużo stresu i dużo głupich polskich starych przepisów nie broniących mnie przed niczym. Ale za to poznałem dużo ciekawych i "cennych" osób z sercem którzy potrafią zrobić dużo i czasem społecznie dla tych co nie posiadają żadnych informacji o pomocy ratownika bo przecież np. nauka własnych dzieci w przedszkolu, nauka zachowania się na ulicy, przechodzenie przez pasy, zachowanie w domu będąc samemu kiedy ktoś puka do drzwi i prosi by otworzyć... Taka nauka nie raz jest potrzebna a przy tych dzieciach jest i nie raz dla nas dorosłych dużą zabawą i nauką. W sumie nie ma nic piękniejszego od uśmiechniętego i zdrowego malucha... hihihi



I tak więc temat ratownika to nie tylko praca ale i też społeczne zaangażowanie się w życie miasta czy wsi.



Dzięki za wszystko... Jerry
Ukryta Tajemnica M. Nighta Shyamalana

(The Buried Secret of M. Night Shyamalan)



"Prawdziwe tajemnice dotrzymują się same"



"Każdy ma swoje tajemnice, życie bez tajemnic byłoby nudne, nieprawdaż?



[ external image ]
specyfik
Infrzak
Posty: 66
Rejestracja: ndz kwie 06, 2008 7:47 pm
Kontakt:

Re: Szukam osób z "misją"

Post autor: specyfik »

Militaria, historia - to mi chodzi po głowie. Muzyka - przyśpiewki żołnierskie. Gdy widzę godzinę 19:44 na zegarze to zawsze mam gęsią skórkę... Czy mam misję ? Każdy ją ma - przeżyć i dać potomstwo.
Awatar użytkownika
Goodwill
Infrzak
Posty: 33
Rejestracja: wt gru 11, 2007 11:01 pm
Kontakt:

Re: Szukam osób z "misją"

Post autor: Goodwill »

kazdy ma misje do wykonania :) ale nie kazdy jest jej swiadom z czym sie ja je i po co jest a przedewszytskim co to za misja, intuicyjnie podpowiedzi same przychodza i wtedy myslimy i drazymy albo ignorujemy ze to tylko mysl. Nie mylisz sie masz misje :) wiesz jaka i to mnie cieszy :)
Gothic
Infrzak
Posty: 32
Rejestracja: pn kwie 16, 2007 8:47 pm
Kontakt:

Re: Szukam osób z "misją"

Post autor: Gothic »

A więc.. Chodzi mi o to że od roku 2012 Ziemia bedzie "wchodzić" w tzw. 4 gestosc, wymiar itp. I na Ziemie inkarnowaly sie dusze ktore maja do tego roku podnosic wibracje Ziemii swoimi wlasnymi wibracjami a po roku 2012 beda mogly nauczac ludzi jak żyć duchowo. Tacy duchowi nauczyciele jakby... Mam dwóch opiekunow/przewodnikow/ aniolow stróży i sa oni jakby moja rodzina, mamy jakby te same więzy duchowe, wiem że ja z tej wlasnie mojej "rodzinki" sie postanowilem tutaj inkarnowac a oni mnie wspieraja. Czy teraz mnie bardziej rozumiecie ?:)



PS. Wibracje to jest jakby poziom swiadomosci jezeli wypijesz powiedzmy piwo.. to wibracje ci "spadaja" jezeli pomedytujesz wibracje "wzrastaja"
Ostatnio zmieniony pn lip 13, 2009 4:11 pm przez Gothic, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
boyka
Infrzak
Posty: 69
Rejestracja: śr maja 13, 2009 12:20 pm
Kontakt:

Re: Szukam osób z "misją"

Post autor: boyka »

Witam ;) Ja mam misję coś z obcymi wtem też muszą być spokrewnione te wydarzenia które przeżyłem o których bardzo dobrze wiecie... hm coś mam poprowadzić jak ruch oporu żeby ludzie się ich nie bali... ehh trudny orzech do zgryzienia :)
Wojownik Chrystusa zabija spokojnie, a umiera jeszcze spokojniej. Umierając wyświadcza przysługę sobie, a zabijając - Chrystusowi! ...
padre
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: czw sie 02, 2007 12:47 pm
Kontakt:

Re: Szukam osób z "misją"

Post autor: padre »

Spokojnie Orson wyluzuj - każdy ma prawo do własnych poglądów, nie trzeba od razu atakować. Czego tak bronisz? O co tak walczysz? Świat sprzedaje ty kupujesz lub nie. Ale nie staraj podkładać nogi.
Ale o co chodzi... ?
Gothic
Infrzak
Posty: 32
Rejestracja: pn kwie 16, 2007 8:47 pm
Kontakt:

Re: Szukam osób z "misją"

Post autor: Gothic »

Orson tak dowiedziałęm się tego od moich opiekunów. Sadze ze pewnie teraz napiszesz ze to roznie dobrze mogla byc moja wyobraznia albo jakies niskie byty z astrala sie mna bawia.. nie zaprzeczam .
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE I HISTORIE CZYTELNIKÓW”