Proszę o pomoc.

Listy forumowiczów i czytelników. Podziel się swoim niezwykłym przeżyciem!
Awatar użytkownika
troll85
Infrańczyk
Posty: 128
Rejestracja: pn sie 13, 2007 3:37 pm
Kontakt:

Re: Proszę o pomoc.

Post autor: troll85 »

a kto na INFRZE jest takim specjalistą, aby go mogli wysłać ?
Awatar użytkownika
Zit
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: pt sty 12, 2007 11:18 am
Kontakt:

Re: Proszę o pomoc.

Post autor: Zit »

[quote name='Demaskator' post='61464' date='czw, 17 wrz 2009 - 17:34']a kto na INFRZE jest takim specjalistą, aby go mogli wysłać ?[/quote]

Na pewno nie Ty ;d

Wbrew pozorom są osoby, które mogły Małgorzacie pomóc, ale skoro nie chciała ...
[ external image ]

,, Veni Vidi Vici" - przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem



Timeo Danaos Et Dona Ferentes ;)



**********Sol Omnibus Lucet!!!**********
Awatar użytkownika
troll85
Infrańczyk
Posty: 128
Rejestracja: pn sie 13, 2007 3:37 pm
Kontakt:

Re: Proszę o pomoc.

Post autor: troll85 »

śmiało napisz co to za osoby ? bo jakoś nic mi do głowy nie przychodzi. sam ją zjechałeś
Awatar użytkownika
Lazy
Full Active
Posty: 546
Rejestracja: pn paź 01, 2007 9:35 pm
Kontakt:

Re: Proszę o pomoc.

Post autor: Lazy »

Demaskator

Zdradź mi swoją słodką tajemnicę,dlaczego jesteś taki upierdliwy.W kółko to samo,do bólu.

Odpuść sobie dobry człowieku.
ŻYCIE JEST TYLKO GRĄ

WSZYSTKO,CZYM ONO JEST,TO ILUZJA,ALE WY,GRACZE,DOSZLIŚCIE DO PRZEKONANIA,ŻE TO JEDYNA RZECZYWISTOŚĆ
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Proszę o pomoc.

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='Demaskator' post='61476' date='czw, 17 wrz 2009 - 20:32']śmiało napisz co to za osoby ? bo jakoś nic mi do głowy nie przychodzi. sam ją zjechałeś[/quote]



Troll przestań drążyć temat. Wszystko jest jasne. Każdy może sobie przeczytać jak było. Pani nie skorzystała z naszej oferty, prowadziłem z nią obfitą korespondencję mailową jednak wolała skorzystać z usług PTSS, jej wola, być może dlatego że próbowałem jej wytłumaczyć, że zjawisko jest na tyle skomplikowane, że nie pomogą tu żadne "egzorcyzmy" ani rady i porady na odległość. Nie skorzystała z naszej oferty spotkania, być może koledzy z PTSS dadzą radę przepędzić "ducha" w co wątpię :)
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Proszę o pomoc.

Post autor: UFOWORLDNEWS »

[quote name='Demaskator' post='61452' date='czw, 17 wrz 2009 - 11:21']kobieta się doczekała pomocy INFRy.... poszła do PTSS ze specjalistami tam nie jest też rewelacja ale nie ma tyle chamstwa z jakim się spotkała (np post numer 5 czy 10) skoro ja nie mogłam znaleść tu nikogo kto zajmuje się spirytyzmem i ma jakieś doświadczenie to ciekaw jestem kto by pojechał przegonić byty tej kobiecie ?[/quote]

Przecież to nie jest FORUM ekspertów od spraw para TYLKO ludzi którzy są związani w ten czy inny sposób z INFRĄ.Gdzie masz w regulaminie napisane, że pomagamy każdej zbłąkanej duszy.A za indywidualne teksty nie możesz obwiniać całej INFRY :excl: :rolleyes:
Awatar użytkownika
boyka
Infrzak
Posty: 69
Rejestracja: śr maja 13, 2009 12:20 pm
Kontakt:

Re: Proszę o pomoc.

Post autor: boyka »

[quote name='UFOWORLDNEWS' post='61488' date='czw, 17 wrz 2009 - 23:59']Przecież to nie jest FORUM ekspertów od spraw para TYLKO ludzi którzy są związani w ten czy inny sposób z INFRĄ.Gdzie masz w regulaminie napisane, że pomagamy każdej zbłąkanej duszy.A za indywidualne teksty nie możesz obwiniać całej INFRY :excl: :rolleyes:[/quote]



Zgadzam sie z przedmowca .... Kazdy ma swoja wole czy komus pomoze czy nie NIC NA SILE!!! kazdy ma wlasne zycie i wlasne problemy, NIKOGO NIE MA NA ZAWOLANIE!!! a ze osoba chce pomoc a druga niechce tego to NIC NA SILE !!





Z powazaniem Boyka
Wojownik Chrystusa zabija spokojnie, a umiera jeszcze spokojniej. Umierając wyświadcza przysługę sobie, a zabijając - Chrystusowi! ...
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Proszę o pomoc.

Post autor: azor »

Jeżeli jest dobre i umie ''rozmawiać'' da sobie radę znam jedną medium z Krakowa i nawet byś Cię nie uwerzyli z kim rozmawiała osoba to od dziecka ma rozwinięte takie zdolności paranormalne. Pani Małgosia chyba tak naprawde nie wie co chce skoro INFRA chciał pomoc jak tylko umiała bez względu czy mają od tego ekspertów czy nie ? To jest trudny temat jestem ciekaw co tamci zdzialają ?
Awatar użytkownika
troll85
Infrańczyk
Posty: 128
Rejestracja: pn sie 13, 2007 3:37 pm
Kontakt:

Re: Proszę o pomoc.

Post autor: troll85 »

mógłbyś się azor odezwać na PW bo mam sprawę do tego medium z krk, potrzebuje osoby z dużym doświadczeniem
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE I HISTORIE CZYTELNIKÓW”