Grupa Bilderberg chce kierować Unią Europejską?

Filmy związane z teoriami spiskowymi, NWO
Awatar użytkownika
Conspiracy
Zaangażowany Infranin
Posty: 369
Rejestracja: pt lut 20, 2009 12:57 pm
Kontakt:

Grupa Bilderberg chce kierować Unią Europejską?

Post autor: Conspiracy »

Mario Borghezio (Liga Północna) zwraca uwagę na nazwiska pojawiające się w gronie kandydatów na nowo powstały urząd prezydenta Unii Europejskiej. Te same nazwiska pojawiają się na spotkaniach grupy Bilderberg i Komisji Trójstronnej...



http://www.youtube.com/watch?v=ID6OVW702kU
Jestem Głosem Twoich Myśli...

[ external image ]

Kiedy leżę w łóżku, mam mroczną przeszłość!
Awatar użytkownika
Ardai
Infrzak
Posty: 75
Rejestracja: sob lut 28, 2009 6:10 pm
Kontakt:

Re: Grupa Bilderberg chce kierować Unią Europejską?

Post autor: Ardai »

"[...] frequently attend the Bilderberg or Trilateral meetings[...]"



To zobaczmy. Źródło nawet specjalnie, żeby nie było, że kłamliwe media:

http://www.infowars.com/italian-mp-denounc...iament-meeting/



Van Rompuy - raz na spotkaniu Bilderbergów

Miliband - nigdy na spotkaniu Bilderbergów

Balkenende - raz na spotkaniu Bilderbergów

Żaden nie jest, siłą rzeczy, członkiem Komisji Trójstronnej (nie mogą być nimi osoby pełniące funkcje w administracji rządowej). Nie ma też wzmianek, by kiedykolwiek byli, nawet na stronach spiskowych, a lista członków Trójstronnej jest jawna. Co zresztą nie dziwi, żaden z nich nigdy nic nie znaczył, nie pełniąc funkcji publicznej.
The secret to successful analysis [...]: whenever possible, reduce matters to a single variable.

Mitth'raw'nuruodo

--

The most exciting phrase to hear in science, the one that heralds new discoveries, is not 'Eureka!', but 'That's funny ...'

Isaac Asimov
Awatar użytkownika
Conspiracy
Zaangażowany Infranin
Posty: 369
Rejestracja: pt lut 20, 2009 12:57 pm
Kontakt:

Re: Grupa Bilderberg chce kierować Unią Europejską?

Post autor: Conspiracy »

Ardai wypowiedź padła w PE a nie na PrisonPlanet czy InfoWars Jonesa. Zastrzeżenia można mieć co do ksenofobicznej partii którą reprezentuje wypowiadający się.



Co do Trilateral Commission Rockefellera to masz rację iż nie można pełnić funkcji publicznej będąc jej członkiem, dlatego osoby z tejże komisji rezygnują z uczestnictwa wraz z objęciem stanowiska, przykład z Polski to przygłup Palikot... Jednakże czy jednocześnie z tym całkowicie odcinają się od tejże organizacji?
Jestem Głosem Twoich Myśli...

[ external image ]

Kiedy leżę w łóżku, mam mroczną przeszłość!
Awatar użytkownika
Niekwestionowany96
Infranin
Posty: 276
Rejestracja: śr mar 12, 2008 8:43 pm
Kontakt:

Re: Grupa Bilderberg chce kierować Unią Europejską?

Post autor: Niekwestionowany96 »

Zmiany Dla Niekwestionowanych

<div align='center'>[ external image ]
</div>
hm0
Infranin
Posty: 225
Rejestracja: pn maja 19, 2008 6:30 am
Kontakt:

Re: Grupa Bilderberg chce kierować Unią Europejską?

Post autor: hm0 »

[quote name='Orson' post='63639' date='czw, 19 lis 2009 - 20:47']Dokładnie tak, jak napisał Ardi.

Ludzie mają tendencję do szukania TYCH, którzy mają rządzić światem. ONI, są wszędzie. Wymienię tylko kilka ugrupowań, które miały zamierzać, lub rzekomo zamierzają przejąć władzę nad światem.[/quote]



Zgadzam się z powyższą wypowiedzią. Dodam, że praktycznie wszystkie teorie spiskowe są niejako następcami dawnych wierzeń ludowych. Kiedyś bano się zaćmienia słońca, traktowano ziemię jako płaską, widywano wodniki itp. Teraz, kiedy poziom wiedzy i świadomości wzrósł, tworzy się bardziej wyszukany klimacik spiskowy. Zwróćcie jednak uwagę, kto je wymyśla - to już nie są prości ludzie jak dawniej ale najczęściej osoby z problemami psychicznymi, z którymi one same się nie utożsamiają, wyszukujące poklasków. Do tego dodajmy internet ułatwiający kontakt i wymianę "doświadczeń" oraz "faktów" i tworzy się kolejna globalna legenda.

Prawda jest zawarta w starym powiedzeniu: "biedny nie zrozumie bogatego". Wierzycie, że te wszystkich oszołomy typu Ryan, Icke czy Wilcock wykrzykiwałyby swoje bzdury, gdyby byli zdrowi psychicznie i mieli trochę grosza na koncie?
Awatar użytkownika
Conspiracy
Zaangażowany Infranin
Posty: 369
Rejestracja: pt lut 20, 2009 12:57 pm
Kontakt:

Re: Grupa Bilderberg chce kierować Unią Europejską?

Post autor: Conspiracy »

Grupa Bilderberg, Komisja Trójstronna, CFR, Skull & Bones, nurt okultystyczny masonerii - te wszystkie rozległe organizacje są elitarnymi klubami które łączy ze sobą kilka osób [ich można nazwać Illuminatii] które są z nimi wszystkimi związane w bliższym bądź dalszym stopniu. I to właśnie na posiedzeniu jednego z tych klubów [Bilderberg] zadecydowano m.in. o powstaniu UE - i to w okresie w którym nikomu się nie śniło że taka organizacja może istnieć.



Kolejny cel to w chaosie doprowadzić do powstania Rządu Światowego który de facto już przepychają pod pretekstem walki ze zmianami klimatycznymi...





Pozostałe wymienione grupy przez Orsona szkoda komentować :)





Niekwestionowany, Van Rompuy był pewniakiem.
Ostatnio zmieniony pt lis 20, 2009 8:30 am przez Conspiracy, łącznie zmieniany 1 raz.
Jestem Głosem Twoich Myśli...

[ external image ]

Kiedy leżę w łóżku, mam mroczną przeszłość!
Awatar użytkownika
Conspiracy
Zaangażowany Infranin
Posty: 369
Rejestracja: pt lut 20, 2009 12:57 pm
Kontakt:

Re: Grupa Bilderberg chce kierować Unią Europejską?

Post autor: Conspiracy »

Na wstępie głęboko cieszy mnie Twój frywolny ton wypowiedzi i wręcz luzackie podejście do sprawy, próba ośmieszenia też mile widziana... Lecz nie kreuj się na super luzaka siłą gdyż troszkę to kole w oczy, jednakże nie do tego pije.




Conspirancy jest doskonałym przykładem na to, że tajemnicze i mroczne historie znacznie lepiej rozbudzają wyobraźnię niż znajomość mechanizmów ekonomicznych, politycznych, czy prawnych. Ale masz do tego prawo.


Po jakiej jesteś szkole ekonomicznej że zarzucasz mi nie znajomość praw kierujących tą materią? Albo mniejsza o system indoktrynacji który każdy z nas ukończył, wytłumacz mi jak te mechanizmy działają. Nie musi byś krótko i zwięźle, lubię troszkę poczytać.








Cieszy mnie też to, że posiadasz tak głęboką wiedzę dotyczącą światowych spisków, knowań i intryg, a co więcej- wiesz do czego te intrygi zmierzają! Powiedz mi proszę, czemu osoba z tak rozległą wiedzą, czemu taka osoba jak ty, zwyczajnie nie napisze do MSW, albo MSZ i nie przekaże im swoich informacji? Masz może syndrom Frodo Bagginsa?


Tutaj zrobiło się doprawdy zabawnie :) MSZ czy też MSW na mój apel zapewne zatrzymałoby wszystkie grube ryby z których jedna ma więcej pieniędzy niż cała Europa. Już widzę jak jeżdżą po Ameryce i zatrzymują szefów korporacji, niczym Pana Morgana ;)






I taka prawda, że teorie spiskowe, niezależnie od swojej absurdalności, będą się cieszyć popularnością wśród pewnych osób.


Dużą większa popularnością cieszy się proklamowanie tej teorii głoszonej przez Twoją osobę, tzw. teorii przypadku.


Bo fajnie jest przecież sobie wyobrażać, że gdzieś nad nami, jakieś uniwersalne zło w postaci skorumpowanych polityków


Tak, tak wszystko jest ok, politycy działają w naszym interesie, święta racja - dobrze wiedzieć że robią wszystko żeby mi żyło się lepiej - to tylko ich nieudolność i niekompetencja tworzą te problemy które na co dzień mi doskwierają, w imię mojego dobra i bezpieczeństwa mam coraz mniej praw obywatelskich, ale jest ok w końcu ja sam za siebie decydować nie potrafię - paranoicy tak mają że trzeba robić to za nich,




albo to, że tajna organizacja iluminatów zawarła swój symbol na dolarze (nikt już nie zadaje sobie pytania po co i czemu, nikt też nie pragnie zauważyć, że symbol piramidy i oka to pierwotnie symbol Mądrości Jahwe, do którego, jako paradoksalnie oświeceniowego symbolu, skłaniali się Ojcowie Założyciele).


Tak jak swastyka w Indiach oznacza symbol szczęścia tak w późniejszym okresie w Europie ze szczęściem raczej kojarzona nie była, jesteś światłym człowiekiem więc zapewne zrozumiesz animozje wynikającą z tego tytułu.




Tak z czystej ciekawości, czy ktoś z Was odważył się sięgnąć po Traktat z Lizbony (tak, z Lizbony, a nie lizboński) i sprawdzić, jakie kompetencje względem polityki fialrowej i innych instytucji UE posiada ,,prezydent"? Czy w ogóle ktoś z Was, tak płomiennie wypowiadających się o UE, czytał ten traktat lub miał go przynajmniej w ręku?




Mam taki świstek i powiem Ci że jest bardzo zrozumiałym językiem napisany dla przeciętnego zjadacza chleba ;) Nic tylko czytać z zainteresowaniem i wyrozumiałością w imię naszej ojczyzny UNII EUROPEJSKIEJ.





EDIT: Przypadkiem uciekł mi istotny fragment Twojej wypowiedzi więc naprawiam swoje niedopatrzenie:


Wreszcie, jak grupy o których mówisz, mogłyby przejąć władzę, jeśli nie potrafią ukryć swoich podstawowych informacji i pozwalają, żeby taki Conspirancy dzielił się wiedzą o nich forum internetowym?


50 lat nikt o Bilderbergach nie wiedział, teraz już wiemy - pozostaje więc pytanie co uległo zmianie?



a) Rozwój obywatelskiej techniki inwigilacyjnej [aparaty, kamery]

b) Ich rdzeń działania uległ ewolucji czy też metamorfozie na działania dobre dla ludzkości

c) Jest to ich świadomy PR i mozolne [stopniowe] przyzwyczajenie obywateli świata do istnienia Rządu Światowego w którym decydują najbogatsi

d) Są już na tyle silni iż nie muszą się obawiać o opinie globalnej społeczności, nie boją się rewolucji gdyż w większości województw świata mają siły policyjne uzbrojone niczym wojsko - które to z przyjemnością spacyfikują plebs i przyprowadzą panujący ład i porządek

e) Twoja własna teoria którą z przyjemnością się zaznajomię...





PS: Im teraz zależy na tym aby wybuchła globalna rewolucja, są na ten krok świetnie przygotowani, celowo próbują podjudzić rewolucje na której czele stanie ich człowiek.



Taki mały quiz: Rockefeller wielki zwolennik globalizacji opłaca autorów filmów które są przeciwko globalizacji i nakłaniają do fizycznego oporu przeciw MFW, WHO, ONZ i innym literką... Jaki w tym ma interes?



Tu pierwszy z brzegu z takich filmów;

http://www.youtube.com/watch?v=qOrcxP1Y030

Resztę części znajdziesz jak zainteresuje film.
Ostatnio zmieniony pt lis 20, 2009 3:17 pm przez Conspiracy, łącznie zmieniany 1 raz.
Jestem Głosem Twoich Myśli...

[ external image ]

Kiedy leżę w łóżku, mam mroczną przeszłość!
Awatar użytkownika
Goodwill
Infrzak
Posty: 33
Rejestracja: wt gru 11, 2007 11:01 pm
Kontakt:

Re: Grupa Bilderberg chce kierować Unią Europejską?

Post autor: Goodwill »

opetali ludzi pieniedzmi i tu jest haczyk ... zmienili myslenie ludzi, manipuluja masami poprzez media i jakies organizacje niby pomagajace srodowisku a tak naprawde im na nas niezalezy - wywiad z A. Russo z YT mowi wiele o nich i ich planach - jak widac nie kazdy dal sie wciagnac w ich chora gre.
ODPOWIEDZ

Wróć do „TEORIE SPISKOWE”