[ external image ]Czy człowiek może żyć wiecznie? Nie, przynajmniej na chwilę obecną. Mimo to pojawia się kontrowersyjna możliwość cyfrowego uwiecznienia wspomnień i pamięci danego człowieka, które w zamyśle naukowców stworzyć mają jego pełen obraz, który pozwoli niby-umysłowi zapisanemu na nośniku stać się nieśmiertelnym, w przeciwieństwie do niedoskonałego ciała. Prace nad tym już się zaczęły. Jak daleko nam jeszcze do stworzenia doskonałego awatara?
WIĘCEJ
Polecamy: Radio Paranormalium · Nieznany Świat · Księgarnia-Galeria Nieznany Świat - internetowy sklep ezoteryczny online
Zrób sobie awatara
Zrób sobie awatara
Ostatnio zmieniony pt cze 25, 2010 7:37 am przez Rysiek23, łącznie zmieniany 1 raz.
- Katarzyna_1
- Homo Infranius Alfa
- Posty: 1969
- Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
- Kontakt:
Re: Zrób sobie awatara
Ciekawy artykuł. Nareszcie dowiedziałam się co to jest awatar. Wybaczcie, ale mam zbyt mało cierpliwości, aby oglądać filmy science-fiction, nie obejrzałam nawet do połowy Matrixa. Wolę filmy historyczne, obyczajowe i melodramaty :lol: . Zakładając, że za kilka lat naukowcy będą w stanie stworzyć mojego awatara, to im współczuję
, oczywiście gdyby chcieli mnie odsłuchać. Wiele szokujących informacji o mnie by się dowiedzieli
,
a może nawet przewróciła bym ich świat do góry nogami? :lol: Już widzę ich miny kiedy obserwują mnie grzeczną i miłą z procą na górce czerniakowskiej. :lol:
a może nawet przewróciła bym ich świat do góry nogami? :lol: Już widzę ich miny kiedy obserwują mnie grzeczną i miłą z procą na górce czerniakowskiej. :lol:
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Re: Zrób sobie awatara
O a ja bym opowiedział o moich widzeniach, aż by awatar zwariował.
Ostatnio zmieniony pt cze 25, 2010 8:25 pm przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.