Trzymajcie się:)

xedos
Homo Infranius
Posty: 467
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 1:26 pm
Kontakt:

Trzymajcie się:)

Post autor: xedos »

KOchani, spełnia się moja wcześniejsza przepowiednia, że nadejdzie moja chwila pożegnania z tym forum. To zaiste niezwykłe miejsce i cieszę się, że choć trochę mogłem w nim uczestniczyć. Okrzepliście, zmieniliście się, nabraliście dystansu, przy jednoczesnym zachowaniu tego, co najlepsze w Waszej pasji - chęci poznania lub wręcz podjęcia próby wyjaśnienia zjawisk trudnych do interpretacji w sposób konwencjonalny. Nie mam wątpliwości, pomimo mojego głębokiego sceptycyzmu, że nie wszystko kreci się wobec praw fizyki, matematyki, chemii, czy innych gałęzi wiedzy. Ciągle chodzimy po omacku, jednak dzisiaj, przynajmniej ja, widzę maleńkie światełko na końcu tego swoistego toru przeszkód. Dacie radę, wierzę w Was. Pozdrawiam serdecznie, trzymajcie się i zaglądajcie do mnie:):):)



Mariusz R. Fryckowski (BSN) http://bsn.ugu.pl/
Awatar użytkownika
jerry
Infranin
Posty: 221
Rejestracja: pt wrz 19, 2008 10:25 pm
Kontakt:

Re: Trzymajcie się:)

Post autor: jerry »

Dlaczego? Nie rozumiem? Przecież zawsze możesz spokojnie wejść na stronkę i coś przeczytać czy uzupełnić niedobór wiedzy przy tematach...
Ostatnio zmieniony śr wrz 01, 2010 4:28 am przez jerry, łącznie zmieniany 1 raz.
Ukryta Tajemnica M. Nighta Shyamalana

(The Buried Secret of M. Night Shyamalan)



"Prawdziwe tajemnice dotrzymują się same"



"Każdy ma swoje tajemnice, życie bez tajemnic byłoby nudne, nieprawdaż?



[ external image ]
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Trzymajcie się:)

Post autor: Arek 1973 »

Jakoś nie chce mi się wierzyć że Mariusz tak sobie odchodzi, to nie w jego stylu, on jest jak Małysz :lol: , jak coś ciekawego to on tam także jest ;)
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
revolt
Infrańczyk
Posty: 112
Rejestracja: wt cze 17, 2008 7:00 am
Kontakt:

Re: Trzymajcie się:)

Post autor: revolt »

No właśnie nie wiem po co te odejścia... zawsze można zaglądać... po roku, po dwóch...



W sumie przez ten okres 2 lat, bo od 2008 tutaj jestem, przewinęło się przez to forum na prawdę sporo osób, których już nie ma. To jakaś reguła?





EDIT: Powodzenia w tym co robisz, Xedos;)
Ostatnio zmieniony śr wrz 01, 2010 7:54 am przez revolt, łącznie zmieniany 1 raz.
"Badzcie sceptykami... ale miejcie tez otwarte umysly"



"...nasza Polsko mała - Idź pod prąd !"
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Trzymajcie się:)

Post autor: Katarzyna_1 »

wielka szkoda, ale może by tak na czacie, czadowo coś pobibrzyc? Po tucholsku , warszawsku, krakowsku itd.?
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Trzymajcie się:)

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Mam nadzieje że jest to już ten kolejny raz kiedy się z nami żegnasz ha ha ha:) i jeszcze to żebyś wpadał na wieczorne weekendowe chaty UFOLOGU he he he.....
Ostatnio zmieniony śr wrz 01, 2010 4:00 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Trzymajcie się:)

Post autor: Katarzyna_1 »

jeszcze raz wielka szkoda
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Trzymajcie się:)

Post autor: Rysiek23 »

No szkoda, trochę nie rozumiem dlaczego Mariusz nas żegna, mam nadzieję, że wynika to przede wszystkim z nawału pracy. Mam nadzieję, że jednak z czasem i dla naszego forum znajdzie chwilkę.



[quote name='Katarzyna_1' post='72866' date='01 wrzesień 2010 - 17:06']wielka szkoda, ale może by tak na czacie, czadowo coś pobibrzyc? Po tucholsku , warszawsku, krakowsku itd.?[/quote]



Czaty ruszą tak mniej więcej za tydzień, góra dwa :)
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Trzymajcie się:)

Post autor: Katarzyna_1 »

góra dwa to za dużo :rolleyes: Próba zalogowania sie u pana Mariusza nie powiodła się. Jednak to FORUM daje mi b. wiele satysfakcji, ze względu , no .. ze względu na wielośc. no.., no.. jak to nazwac? no może wielośc kulturową. nie! chyba nie o to chodzi.., chodzi, o to, że ..., dobrze wiecie o co chodzi - nie dajecie się zwariowac :rolleyes: :) i chyba o to chodzi? pozdrawiam Wszystich serdecznie.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Trzymajcie się:)

Post autor: Arek 1973 »

Cieszymy się Kasiu że podoba ci się,

czat na pewno niedługo ruszy ;) .

Tak mnie dzisiaj w pracy naszło "czy Mariusz nie zamienia Infry na "Fraktal"?, a ogólnie powiem że jeszcze nieraz Mariusz da o sobie znać
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „HYDEPARK”