Lewitująca dziewczynka

Dziwactwa, cuda, ciekawostki. Czasem straszne, czasem śmieszne...
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Lewitująca dziewczynka

Post autor: Rysiek23 »

Właściciel psa Tarzana zabrał go na spacer do lasu i filmował jego zabawę, gdy nagle… ujrzał matkę z córką, która lewitowała dobre 4 metry nad ziemią! Rzecz miała miejsce w Rosji.

Prawda czy ściema?



<object width="640" height="390"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/dFYP_S1zJ4s&re ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowScriptAccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/dFYP_S1zJ4s&re ... &version=3" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowScriptAccess="always" width="640" height="390"></embed></object>



NOWA ATLANTYDA
Przemek
Homo Infranius
Posty: 425
Rejestracja: pn lip 09, 2007 2:11 pm
Kontakt:

Re: Lewitująca dziewczynka

Post autor: Przemek »

[quote name='Menkar']I po co uciekały ?[/quote]



Bo nie chciały rozgłosu? Bo ćwiczyły zdolności dziewczynki i chciały to zachować w tajemnicy? na takie pytanie jest przynajmniej kilka odpowiedzi.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Lewitująca dziewczynka

Post autor: Arek 1973 »

Ludzie biorą kamerą ze sobą z różnych powodów. Jak jadę z dziećmi na narty lub jak idę wędkować to także biorę.

Co do filmu...hmmm,,,trudno coś powiedzieć " na oko?". Na oko jeden umarł tak powiada mój tata. Zręczny fake?, prawdopodobnie
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Przemek
Homo Infranius
Posty: 425
Rejestracja: pn lip 09, 2007 2:11 pm
Kontakt:

Re: Lewitująca dziewczynka

Post autor: Przemek »

[quote name='Pantanal']A pewnie Przemku. Znając twoje podejście do sprawy, możemy np. założyć, że dziewczynka ćwiczyła zdolności lotnicze na Międzynarodowe Zawody Lewitatorów w Omsku. Kiedy Internauta chce, może odpowiedzieć na każde pytanie, nawet najbardziej absurdalne.



PS: Czy uważasz, że Jackowski TO PRZEWIDZIAŁ?[/quote]



Nie znasz mojego podejścia do sprawy. To po pierwsze. Po drugie. Wiesz co nalezy zrobic? nalezy odszukać tą dziewczynke i tą kobietę i znimi porozmawiać. Po trzecie nalezy filmik ekspertom przedstawic do analizy. Po czwarte można bez niczego odrzucić prawdziwosć tego filmiku i uznać go za fake. Można tak robić z kazdym filmikiem przecież. I bedzie to dobre? Po piąte wtedy dopiero bedzie można czarno na białym wydać ocene co do tego filmiku.



Nie wiem co ostatnio przewidział Jackowski. Zapytaj go. Przecież to Ty masz bzika na jego punkcie.
Ostatnio zmieniony pt sty 07, 2011 11:27 am przez Przemek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: Lewitująca dziewczynka

Post autor: Sandra »

Fajnie, też tak chcę :D



może wystarczy potrenować? :rolleyes:
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Lewitująca dziewczynka

Post autor: ADAX »

Bo nie chciały rozgłosu? Bo ćwiczyły zdolności dziewczynki i chciały to zachować w tajemnicy? na takie pytanie jest przynajmniej kilka odpowiedzi.


Tak na pewno, a dziewczynka miała zanieść pierścień do wielkiego dołka z małym rozżarzonym węglem :D.



Ten film to oczywisty fałsz. Są na to proste odpowiedzi:



Po pierwsze, kto do cholerci, filmuje zabawy psa w lesie ?

Po drugie, dlaczego ZAWSZE są to nagrania strasznej jakości (w tym przypadku skokowy obraz)

Po trzecie, pies NAGLE znajduje coś po prawej stronie, jak by nie mógł wcześniej usłyszeć( psy maja dobry węch i słuch)

Po czwarte, człowiek filmujący to całe zajście wykonuje typowe trzęsienie kamerą by uwiarygodnić, zdziwienie i zaskoczenie sytuacją, by...

...Po piąte w najlepszym ujęciu schować w dół kamerę i pokazać jak już dziecko bezpieczne w objęciach matki czy opiekuna ucieka.


,,Watch the last 15 seconds... you can see the rope (or whatever it is) swinging around. Look closely if you don't see it, it's there. Good attempt, but slow motion killed this."


coś tam jest, ale nie wiem czy to lina, ale w stroju dziecka widać, że coś ciągnie kurtkę do góry. Teraz technika pozwala na obejście się bez lin itp. wystarczy zielone tło.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Lewitująca dziewczynka

Post autor: danut »

Pamietam ten film z kocurkiem, ale filmujący chyba nie pomyslał o tym, że wiedza na temat swiecących oczów w ciemnościach u kotów jest powszechnie znana..:)...
ODPOWIEDZ

Wróć do „GABINET NIEZWYKŁOŚCI”