Zbiorowa obserwacja UFO na Podkarpaciu

Relacje, zdjęcia i doniesienia z kraju.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Zbiorowa obserwacja UFO na Podkarpaciu

Post autor: Rysiek23 »

[ external image ]12 marca 2011 r. świadkowie z Brzezówki, Lubziny, Zawady i Dębicy na Podkarpaciu zaobserwowali bardzo niezwykły latający obiekt, który . Czteroosobowa rodzina przejeżdżająca przez miejscowość Brzezówka zauważyła przed sobą dziwny obiekt przypominający podchodzący do lądowania samolot. Kiedy znaleźli się bezpośrednio pod nim okazało się, że to jednak coś zupełnie innego. Gdy zawrócili z zamiarem sfotografowania zawieszonego nisko nad drogą „latającego spodka”, ten zaczął się oddalać. Mniej więcej w tym samym czasie obiekt wystrzeliwujący smugi światła widziała grupa innych świadków. Arkadiusz Miazga dotarł także do wielu innych ludzi, m.in. pewnej kobiety z Dębicy, którzy 12 marca obserwowali nad Podkarpaciem przelot dziwnego obiektu.



RAPORT ARKADIUSZA MIAZGI W SERWISIE INFRA
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Zbiorowa obserwacja UFO na Podkarpaciu

Post autor: azor »

Dokładnie tak Pantanal dzieją się rzeczy o jakich nie mamy bladego pojęcia a ostatnie tego typu zdarzenia są tego dobrym przykładem. Oczywiście, że masz rację w kwestii ''wojskowych machin'' ale to też brałem pod uwagę sam przyznasz że Krakowskie i Ropczyckie obserwacje nie są przypadkowe mają wspólny mianownik w 95 % obserwacje miały miejsce nad A 4 jeśli dodać tą obserwacje CE-1 z Niemczech to cofamy się znów do lat 80-90 gdzie tego typu zdarzenia były dość częste.



Gdyby ktoś był zainteresowany większą porcja zdjęć z mojego raportu zapraszam do tego linka



http://mmfoto.za.pl/raporty_ufo/raport_12_03_2011.pdf



O tak zapewne Pantanal spodziewam się tego jak najbardziej, ale cóż pomoc Pana Dariusza była bardzo ciekawa a dla mnie bardzo zaskakująca ponieważ dwa szczegóły zostały dość precyzyjnie podane dla mnie to wystarczy o innych kwestiach tego eksperymentu nie pisałem ponieważ dla wielu może być to wręcz nieprawdopodobne co nie zmienia faktu że takie zdarzenia miały miejsce praktycznie rzut kamieniem od mojego bloku 2,5 km szkoda że nie wyszedłem do okna wówczas bo mam widok na Brzezówkę ;)



Pragnę podziękować chłopakom z INFRA za nieocenioną pomoc i współpracę :)
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Zbiorowa obserwacja UFO na Podkarpaciu

Post autor: Arek 1973 »

Raport jak ta lala. :D

Widać Arku że zainwestowałeś w to dużo wolnego czasu, ale było warto , takie obserwacje z wieloma świadkami i to na własnym podwórku nie trafiają się dość często.

Także wykluczam że to wojskowa maszyna.

A co do helikoptera. Być może miał on coś wspólnego z owym ufo?, może ufo wykryto na radarach już wcześniej a helikopter miał zadanie żeby porozglądać się po okolicy?.

Arku, jak często latają tam u was wojskowe helikoptery?. Czy to normalka że przelatują tamtędy dość często ? czy raczej rzadkość?
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Zbiorowa obserwacja UFO na Podkarpaciu

Post autor: azor »

Zawsze mógł być lepszy ;) Tak akurat miałem wówczas sporo czasu a świadkowie byli na miejscu lub dojechali do Ropczyc na spotkanie. Helikoptery owszem czasem latają ale Policyjne czy sanitarne wojskowych nie widziałem tutaj kilka lat swego czasu latały całe eskadry bojowych Mi 8 ale było to około 2000 roku - dlatego ten przelot jest zupełną zagadka tym bardziej że na list polecony Dowództwo Sił Powietrznych z Warszawy od 3 tygodni milczy jak głaz ale jeszcze zadzwonię lub napiszę bo chyba ten przelot nie był przypadkowy - nie wiadomo jaki sprzęt mieli na pokładzie śmigłowca ?
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Zbiorowa obserwacja UFO na Podkarpaciu

Post autor: azor »

Wpadłem dziś na blog Pana RL i ze zgrozą znów Pan Fryckowski dopuszcza sie wyjątkowych bezczelnych i cynicznych kłamstw w sprawie ostatnich zdarzeń z Krakowa-Ropczyc oto cytat jego komentarza



''I z naszego podwórka, ostatnie zamieszanie wokół latającej bzdury pod Ropczycami i Krakowem, dwa tygodnie temu już to powiedziałem, ale powtórzę, takiego cyrku nie było od czasów Zdanów - gratuluję pomysłu "świadkom" i wprowadzenia w błąd pseudo ufologów - szkodników. ''



Sami widzicie kto tutaj miesza i robi zamęt z ufologii polskiej w dodatku wciąga w te gierki Pana RL, który chyba jest zdezorientowany ? Jakim trzeba być kłamcą aby zaprzeczać moje czy wasze prace czy ten Pan rozmawiał ze świadkami w Ropczycach, Krakowie nie pewnie jedynie przejechał palcem po mapie to wszystko - ale tacy domorośli fotelowi kłamcy jak Pan Fryckowski to sposób na promowanie swojej żałosnej osoby.



Bogu dzięki że ten pseudosceptyk nigdy nie był i nie będzie ufologiem ponieważ choćby takie zdarzenia jak ostatnie zostałyby wrzucone do kosza. Mi zeszło dwa tygodnie czy Wam aby zebrać wszystko w jeden raport a Pan Fryckowski potrafi z fotela w Tucholi wyjaśnić wszystko w pięć minut to czysta paranoja :lol:



Dziwie się, że na te jego absurdy i bezczelne kłamstwa jakie ja czy moja Czytelniczka mojego bloga mu udowodniła, Pan Leśniakiewicz patrzy na to przez palce i daje przyzwolenie.



Pociechą jest to, że Pana MF nikt poważnie nie traktuje - tylko zastanawiam się jak człowiek który kiedyś był w WP potrafi tak cynicznie kłamać a może to było jego pracą kto wie ?
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: Zbiorowa obserwacja UFO na Podkarpaciu

Post autor: Newsman »

Nie komentuje kolejnych żenad Fryckowskiego. Swoją drogą ciekawe skąd zna prawdę o tych przypadkach...

Ale to nic. Parę miesięcy temu daliśmy temu pajacowi bardzo ciekawy przypadek - przypominający właściwie to, co widziane było w ostatnich tygodniach nad Krakowem i Podkarpaciem. W ciągu minuty-dwóch, na podstawie kilku słów raportu, badacz-niebadacz stwierdził: "Bzdura". Nie wiem, jak to zrobił, ale powinien zarabiać na życie jak Jackowski - obaj są siebie warci.

Szkoda tylko, że nasze przypadki padają w kontekście tego cyrku związanego z KKK i komentarzami Mariusza, który twierdzi, że jest ufologiem, bo widział UFO. To żenuące, zresztą tak jak i tworzenie wokół siebie otoczki nie wiadomo kogo. Niestety, myślenia trepa się z człowieka nie wypędzi. Tyle, że jak trep bryluje intelektualnie i po salonach, to się bardzo rzuca w oczy. :) Taką bufoniadę dość łatwo także wypunktować.

Po drugie - dobrze, że podczas przebywania na naszym Forum Fryckowski liznął trochę wiedzy i dowiedział się co to ten "niuejdż". Od tego czasu bardzo sobie miło pomiata tym pojęciem, choć nie pamięta, jak to się jego przyjaciel, pan Leśniakiewicz, rozwodził nad zaletami tego samego "niuejdżu". To wszystko godne śmiechu :)

Mariusza boli najbardziej to, że jest nikim. Chce jak internetowy celebryta wypłynąć na fali krytyki, jednak nie ma do niej podstaw. Jak mówiłem, ta cała kluchowata ufologia i postawa, ktorą reprezentuje jest bardzo łatwa do przejrzeć i wytknąć błędy.
Ostatnio zmieniony czw kwie 07, 2011 4:50 pm przez Newsman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Zbiorowa obserwacja UFO na Podkarpaciu

Post autor: azor »

Najciekawsze jest to, że ten trep ukrywa się pod szyldem KKK i przynosi wstyd temu zaszczytnemu niegdyś klubowi - ale tak to jest jak tonący brzytwy się chwyta zwykła podłość z zazdrością bierze górę nad faktami tylko śmieszy mnie to, że taki Fryckowski kiepski i tandetny manipulator okręcił sobie wokół palca Pana Leśniakiewicza, który gdzieś moim zdaniem zgubił się w tym wszystkim.



Pewnie się teraz zwyczajnie ''odwdzięcza'' Wam za to że INFRA nie potrzebowała osoby takiej jak MF późniejsze głupawe atakami na was czy na Piotra były dowodem jego rozpaczy :D



Krytyka owszem bo cenię sobie dobrych i otwartych krytyków ale nie tak żałosnych jak Fryckowski, który perfidnie oszukuje i próbuje manipulować innymi taki ktoś nawet nie zasługuję na miano pseudokrytyka ale zwyczajnego oszusta. Moim zdaniem ten człowiek przebił Pana Bernatowicza i to jest moim zdaniem obecnie największy fotelowy oszust w polskiej ufologii i trzeba to jasno wyrażać.



Teraz tylko czekać jak całe archiwum po B.Rzepeckim pan MF wyjaśni w ciągu kilku minut - Jackowski ma ''prawdziwego'' konkurenta :D



A wracając do poważnego tematu nikt więcej nie zgłosił się do mnie WP nadal milczy, co nieco mnie zastanawia dzięki INFRA zdarzeniami zainteresujemy MUFON.
xedos
Homo Infranius
Posty: 467
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 1:26 pm
Kontakt:

Re: Zbiorowa obserwacja UFO na Podkarpaciu

Post autor: xedos »

[quote name='azor' post='83552' date='08 kwiecień 2011 - 11:57']Najciekawsze jest to, że ten trep ukrywa się pod szyldem KKK i przynosi wstyd temu zaszczytnemu niegdyś klubowi - ale tak to jest jak tonący brzytwy się chwyta zwykła podłość z zazdrością bierze górę nad faktami tylko śmieszy mnie to, że taki Fryckowski kiepski i tandetny manipulator okręcił sobie wokół palca Pana Leśniakiewicza, który gdzieś moim zdaniem zgubił się w tym wszystkim.



Pewnie się teraz zwyczajnie ''odwdzięcza'' Wam za to że INFRA nie potrzebowała osoby takiej jak MF późniejsze głupawe atakami na was czy na Piotra były dowodem jego rozpaczy :D



Krytyka owszem bo cenię sobie dobrych i otwartych krytyków ale nie tak żałosnych jak Fryckowski, który perfidnie oszukuje i próbuje manipulować innymi taki ktoś nawet nie zasługuję na miano pseudokrytyka ale zwyczajnego oszusta. Moim zdaniem ten człowiek przebił Pana Bernatowicza i to jest moim zdaniem obecnie największy fotelowy oszust w polskiej ufologii i trzeba to jasno wyrażać.



Teraz tylko czekać jak całe archiwum po B.Rzepeckim pan MF wyjaśni w ciągu kilku minut - Jackowski ma ''prawdziwego'' konkurenta :D



A wracając do poważnego tematu nikt więcej nie zgłosił się do mnie WP nadal milczy, co nieco mnie zastanawia dzięki INFRA zdarzeniami zainteresujemy MUFON.[/quote]



Witajcie, przeglądam z uśmiechem słowa, które tutaj padają, są zadziwiające i zabawne. Myślę, że witrynaX, nie jest chyba waszą ulubioną, przynajmniej na pokaz, cóż, jednak odwiedzacie ją, to miłe. Dziękuję również za reklamę, jest przednia, choć zupełnie zbyteczna. X i reaktywowany klub X tworzy jedenaście osób, na które tak chętnie się powołujecie, cytujecie, hołubicie i krytykujecie. Wśród tej grupy są ludzi o których zapomniano, lub sądzono, że odeszli od swoich pasji, nic bardziej mylnego. Wszystko skupia się wokół tego, że nie chcą już wypowiadać się publicznie, aby nie narażać się na podobne ataki i kalumnie jak te, których dopuszczacie się np. wobec mnie.



Piotr Cielebiaś, cóż Drogi Piotrze, nie wiem o co Ci chodzi, chyba o to tylko, że czujesz wściekłość wobec sprawy, do której się przyczepiłem, a mianowicie do kupczenia tekstami ufologicznymi, czyli handlu informacjami, które są niesprawdzone i do podważenia, a to już manipulacja czytelnikami takiego serwisu jak np. X i kwestii braku zaufania do Ciebie, co zaowocowało pozbawieniem Ciebie możliwości żąglowania treściami osób trzecich ( myślę w tej chwili o jednym z tekstów pana Leśniakiewicza). Kwestia mojej obserwacji UFO..., to zabawne, ta kwestia nie istnieje bezpośrednio.



Arek Miazga..., cóż, bez komentarza, wszyscy wiedzą i z zakłopotaniem drapią się w głowę, jak można się było aż tak bardzo stoczyć. Jednak wbrew pozorom, Ty nie jesteś złym chłopakiem, pogubiłeś się tylko, wierzę, że wrócisz do starej szkoły działania. Miejsce ciągle czeka, a wybór jest wyłącznie Twój. NIe przyjmuj maski innych, bądź wreszcie sobą, przecież nie jesteś żółtodziobem.



Kwestia Waszych raportów, hmm, badaliście, zbadaliście, ogłosiliście, ja oparłem się wyłącznie na treści raportów, które są wyjątkowo złe, pełne niedomówień, sprzeczności i braku przekonujących dowodów. Wydawanie tak miarodajnej jak wasza opinii, jest błędem w który wciągnęliście MUFON ( cóż to takiego? zapewne to wyjaśnicie innym forumowiczom, którzy przyglądają się w milczeniu tej awanturze, którą wywołaliście, tylko po co? Nie wiem).



Kwestia mojej współpracy z panem Robertem Leśniakiewiczem, jest miła, owocna, rozumiemy się praktycznie bez zbędnych słów, pilnie się uczę od najlepszych sceptycznego patrzenia na sprawy dotyczące mrzonek.



Konkludując, nie denerwujcie się, nie krzyczcie na mnie, bo to chluby Infrze nie przynosi, zamiast pustych słów, proponuję naukę i podróże w najwygodniejszym fotelu na kółkach, z płetwami lub skrzydłami. Zawsze znajdą się wolne miejsca, aby któryś z was popatrzył na rzeczywistość okiem człowieka, a nie wyznawcy.



Po moim wpisie, zanim posypią się kolejne wyzwiska w naszą stronę, proponuję poczytać witrynę KKK i głęboko się zastanowić. Gwarantuję, prawda obroni się sama, jednak tylko taka, która oparta jest na silnych filarach, Wasze właśnie się połamały, jednak nie w witrynie głównej, a na forum. Zbyt wielką wagę przykładacie do komunikacji i wizerunku, a zbyt małą do funkcjonowania. Słowem..., mniej działań na pokaz, a więcej starań o dobro Infry, którą ja bardzo mile wspominam :) Szkoda byłoby abym po latach musiał zmienić o Was zdanie, prawda?



Pozdrawiam serdecznie i...cześć:)



Mariusz R. Fryckowski - Arystoteles
Ostatnio zmieniony pt kwie 08, 2011 12:33 pm przez xedos, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: Zbiorowa obserwacja UFO na Podkarpaciu

Post autor: Newsman »

Panie Fryckowski...

Trzy proste słowa. Kiedy przez kilka miesięcy udawałeś ufologicznego mentora, daliśmy się zwieść twojej dobrej woli. Jednak wszystko, co mówisz o "dobru polskiej ufologii" przekuwasz we wzajemne wojenki i podjudzaniu jednych przeciwko drugim. Taka prawda. Oskarżając Arka o preparowanie relacji, poszedłeś o krok za daleko. To ogromna hipokryzja - także to, że masz czelność wracać na forum.

Po drugie, wybacz, ale nie jesteśmy zainteresowani treściami, które publikujesz i podciągasz pod działalność grupy ufologicznej. Albo dorośnij, albo zajmij się czymś pożyteczniejszym. Szkoda tylko, że de facto szargasz imię tego, kogo nosisz na sztandarze. Chwila uwagi i można znaleźć twoją wypowiedź, w której tego samego Znicza zrównałbyś z błotem. Zatem twoje zdanie zupełnie mnie nie interesuje. Nie interesuje mnie co myśli o sobie ktoś kto chce pozować w oczach innych na prawie bonda i sędziego, a w rzeczywistości... i tu zamilczę :) Nie musisz mi ufac. Ja nikogo nie udaje. Ani Bonda na emeryturze ani ufologa. Teraz kreujesz się na wyższy poziom posiadacza wiedzy i de facto zwalczając sekty, tworzysz podwaliny jednej z nich.

Nie masz żadnych dowodów na nieprawidłowości w rejestrowaniu przypadków, chyba, że bardzo skutecznie podszywasz się pod któregoś ze świadków. Znając twoją działalność "dla dobra ufologii", której istnieniu zaprzeczasz, wszystko może wchodzić w grę. Ponadto, zarzucając prawie wszystkim, w tym mnie "manipulacje" zdradzasz pewne niepokojące objawy...

A... i nie udawaj intelektualisty Mariusz, bo to naprawdę widać. Prawda jest taka, że zawsze podczepiałeś sie pod jakiś nurt, a kiedy ludzie nie dawali sobą manipulować, robiłeś z nich "wrogów ludu". To zwyczajnie śmieszne.

Ponadto chcąc byc maczo powinieneś iść na całość w zwalczaniu sekt i niu ejdżu. Ale jak serio można traktować eksperta, który z jednej strony mówi, że ufologia jest, z drugiej że jej nie ma, z jednej potępia New Age, a w drugiej daje logo swego pseudoklubu z laską Hermesa :D albo reklamuje cudowne właściwości megalitów. I to cała wasza działalność drodzy koledzy!


Słowem..., mniej działań na pokaz, a więcej starań o dobro Infry, którą ja bardzo mile wspominam Szkoda byłoby abym po latach musiał zmienić o Was zdanie, prawda?
Czy ja wiem? Chyba ktoś zapomniał przypomnieć panu Fryckowskiemu, ze nie jest Bogiem :D Ponadto swoimi groźbami i harcami nic u nas nie wskurasz, choć zdaje sobie sprawę, że taka twoja polityka. Choć ty prawie Jola Rutowicz, my nie Big Brothery. Nie kupujemy takiej tandety opartej na wiecznym pozowaniu...


co zaowocowało pozbawieniem Ciebie możliwości żąglowania treściami osób trzecich
Nie uprawiam takiej cyrkowej działalności, w przeciwieństwie do obu panów. Dochodzicie do punktu, z którego wyjścia nie ma i dzięki tobie (i twej pasożytniczej działalności na nim), p. Leśniakiewicz traci skutecznie swój wizerunek.



Czasy "jedynych słusznych dróg" juz się skończyły Mariuszku :D! Wszystko się niestety na tobie mści. Cała ta brzydka rzeczywistość...



no i najlepsze na koniec:


Mariusz R. Fryckowski - Arystoteles
Człowieku. Miej choć szacunek dla filozofii...

Ponadto zbyt wielkie mniemanie o sobie, szkodzi...
Ostatnio zmieniony pt kwie 08, 2011 12:40 pm przez Newsman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Zbiorowa obserwacja UFO na Podkarpaciu

Post autor: azor »

Aż dziw bierze że Pan Fryckowski odpisał mnie by było wstyd na Pana miejscu. Napisał Pan



''Arek Miazga..., cóż, bez komentarza, wszyscy wiedzą i z zakłopotaniem drapią się w głowę, jak można się było aż tak bardzo stoczyć. Jednak wbrew pozorom, Ty nie jesteś złym chłopakiem, pogubiłeś się tylko, wierzę, że wrócisz do starej szkoły działania. Miejsce ciągle czeka, a wybór jest wyłącznie Twój. NIe przyjmuj maski innych, bądź wreszcie sobą, przecież nie jesteś żółtodziobem''



Stoczyć hmm chyba nie dorównam Panu ale - historia i inni mnie osądzą nie Pan, ponieważ Pan absolutnie nic nie wniósł nigdy do ufologii poza głupimi oszczerstwami a nawet do posuwania się językiem kłamstwa czy to są Pana nowe argumenty czy nie zna Pan innych, prócz manipulowania i kłamania aby mnie czy INFRA ośmieszyć ? Czy w KKK tego uczono czy w CBUFOiZA tego uczono ? Nie !!! Dlatego Drogi Panie proszę z braku czasu poszukać innej dziedziny zainteresowania i nie robić niepotrzebnych podziałów w ufologii chyba że tym chce Pan wypłynąć to ''gratuluję'' My takich osób nie potrzebujemy proszę zapukać do innych drzwi.



A swoją drogą w Pana raporcie z Płaszczycy są cholerne braki co mnie dziwi ponieważ były trep co jak co ale raporty musiał umieć pisać, a my jesteśmy tylko cywilami a nie profesjonalnymi badaczami/naukowcami.



A swoją drogą proszę sobie w Czasie UFO nr. 14 z 2000 przeczytać jak Pana ''mistrz'' RL napisał raport w sprawie Kielanówki i jakie rażące błędy popełnij o korektę osobiście prosił mnie sam Rzepecki taka oto rzetelność ''niedźwiedzia'' :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „OBSERWACJE Z POLSKI”