No to i ja sie przywitam.
cze i siema.
Polecamy: Radio Paranormalium · Nieznany Świat · Księgarnia-Galeria Nieznany Świat - internetowy sklep ezoteryczny online
cze.
- racjonalista
- Początkujący
- Posty: 13
- Rejestracja: wt sie 16, 2011 10:16 pm
- Kontakt:
Re: cze.
Witam! 
Re: cze.
Cześć! Oczekuję racjonalnych wypowiedzi 
Re: cze.
Czołem 
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>