Dziwny obiekt.Warszawa 24 sierpnia 2011

Relacje, zdjęcia i doniesienia z kraju.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Dziwny obiekt.Warszawa 24 sierpnia 2011

Post autor: azor »

Tak Pantanal widzę że i Ty juz poznajesz kiepskie sztuczki kiepskiego ''artysty'' z W-wki :D
dr.House
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: śr sie 24, 2011 9:02 pm
Kontakt:

Re: Dziwny obiekt.Warszawa 24 sierpnia 2011

Post autor: dr.House »

[quote name='azor' post='88498' date='26 sierpień 2011 - 18:00']Tak Pantanal widzę że i Ty juz poznajesz kiepskie sztuczki kiepskiego ''artysty'' z W-wki :D[/quote]



Kiepski artysta to z ciebie jest.pisalem ze robilem zdjecia nadchodzacej burzy i niespodziewalem sie tam znalezdz nic poza tym.moze to ptak a moze nie po to wyslalem zdjecia do INFRY.obrazac to mozesz sobie matke w domu a nie mnie.popisz sie swoimi zdjeciami ocenimy jaki z ciebie artysta.
dr.House
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: śr sie 24, 2011 9:02 pm
Kontakt:

Re: Dziwny obiekt.Warszawa 24 sierpnia 2011

Post autor: dr.House »

[quote name='Pantanal' post='88500' date='26 sierpień 2011 - 18:30']A nie, jemu chyba nie chodziło o ciebie, a innego "znawce fotografi z Warszawy", z którym był tu kiedyś niezły ubaw. Gość mówił, że potrafi odróżnić ptaka od UFO. Mam nadzieję, że azor sam rozwiąże to nieporozumienie...[/quote]



Spoko jesli masz racje to sprostuje list do azora.sam jestem strasznie ciekawy co to.mam nadzieje ze ekipa INFRY sie postara i wyjasni sytuacje jak najszybciej.
dr.House
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: śr sie 24, 2011 9:02 pm
Kontakt:

Re: Dziwny obiekt.Warszawa 24 sierpnia 2011

Post autor: dr.House »

Ja znawcą nie jestem a moje podniecenie wynikało z tego ze pierwszy raz uchwycilem taka anomalie.a azor piszac o warszawiakach obraza wszystkich mieszkancow wiec moze pisal by konkretniej.Ok juz spoko poszło w niepamiec.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Dziwny obiekt.Warszawa 24 sierpnia 2011

Post autor: arek »

Bardzo ciężko stwierdzic ,co jest na twoim zdjęciu . Ponieważ by jednoznacznie stwierdzić że to ptak trzeba podać gatunek i zdjęcie tego ptaka w podobnej pozie .

Należałoby pojechać w to miejsce i sprawdzić jakie gatunki tam występują .Podobne kolory ma Błotniak Polny, ale to tylko przypuszczenie ,nie wiem w jakich odstępach czasowych wykonywałeś następne zdjęcia . Czy zdjęcie to jest pierwszym z serii . Oczywiście statystycznie bardziej prawdopodobne jest to że to ptak ale NOLe niekoniecznie działaja zgodnie ze statystyką .

Dużo tu zależy od Ciebie ,możesz pojechać w to miejsce i sprawdzić to o czym napisałem.

(WMGU - arek :NotDoneCare: )
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
racjonalista
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: wt sie 16, 2011 10:16 pm
Kontakt:

Re: Dziwny obiekt.Warszawa 24 sierpnia 2011

Post autor: racjonalista »

[quote name='Pantanal' post='88487' date='26 sierpień 2011 - 14:54']"Racjonalisto" - twój ton przypomina mi jakoś dziwnie sposób "kwitowania", z którym miałem tu już do czynienia u jednego niezbyt sprytnego intelektualnie znawcy fotografii. Jakieś mam dziwne reminescencje.[/quote]



To nie tylko masz dziwne reminesencje, ale i pamięć Ci szwankuje i nie masz zdolności kojarzenia faktów o, których się tu pisze. Mam Ci to wyliczyć? Ale uprzedzam, że jak to wyliczę to okaże się, że to Twój intelekt szwankuje-wiemy o co chodzi no nie?







[quote name='dr.House' post='88499' date='26 sierpień 2011 - 18:27']Kiepski artysta to z ciebie jest.pisalem ze robilem zdjecia nadchodzacej burzy i niespodziewalem sie tam znalezdz nic poza tym.moze to ptak a moze nie po to wyslalem zdjecia do INFRY.obrazac to mozesz sobie matke w domu a nie mnie.popisz sie swoimi zdjeciami ocenimy jaki z ciebie artysta.[/quote]



Pozwolisz przyjacielu, że zrobię to za Azora chociaż to w Twoim temacie?



Otóż Azor Cię obraził, a sam widać jest nieświadom, że wstawił zdjęcie rzekomego obcego obiektu na swojego bloga, które ewidentnie śmierdzi fejkiem.



Niech każdy dobrze przyjrzy się gdzie jest obiekt zaznaczony czarnym kwadratem? Pod samym słońcem prawda? A teraz niech każdy zobaczy z prawej jego powiększenie i zwróci uwagę na lewą część tego obiektu oświetloną słońcem. Widać typowe oświetlenie boczne, a nie górne! Jakim cudem oświetlenie tego obiektu jest z jego lewej strony, a cień z jego prawej skoro obiekt podobno znajduje się pod słońcem?

[ external image ]



Drogi Azorze może to wyjaśnisz mi ciemnej masie bo to jakoś zdaje mi się jest coś nie teges z tą pozycją obiektu, oświetleniem i cieniem.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Dziwny obiekt.Warszawa 24 sierpnia 2011

Post autor: azor »

[quote name='dr.House' post='88499' date='26 sierpień 2011 - 18:27']Kiepski artysta to z ciebie jest.pisalem ze robilem zdjecia nadchodzacej burzy i niespodziewalem sie tam znalezdz nic poza tym.moze to ptak a moze nie po to wyslalem zdjecia do INFRY.obrazac to mozesz sobie matke w domu a nie mnie.popisz sie swoimi zdjeciami ocenimy jaki z ciebie artysta.[/quote]





Zatem napisz do ''racjonalisty'' a nie do INFRA kolego czy chcesz na siłę aby kazdy powiedział Ci ze to UFO jeśli tak pomyliłeś fora napisz do Mizery lub FN albo wykonaj zdjęcie naprawdę godne uwagi sam mam takich sporo :D



[quote name='racjonalista' post='88520' date='26 sierpień 2011 - 23:07']To nie tylko masz dziwne reminesencje, ale i pamięć Ci szwankuje i nie masz zdolności kojarzenia faktów o, których się tu pisze. Mam Ci to wyliczyć? Ale uprzedzam, że jak to wyliczę to okaże się, że to Twój intelekt szwankuje-wiemy o co chodzi no nie?











Pozwolisz przyjacielu, że zrobię to za Azora chociaż to w Twoim temacie?



Otóż Azor Cię obraził, a sam widać jest nieświadom, że wstawił zdjęcie rzekomego obcego obiektu na swojego bloga, które ewidentnie śmierdzi fejkiem.



Niech każdy dobrze przyjrzy się gdzie jest obiekt zaznaczony czarnym kwadratem? Pod samym słońcem prawda? A teraz niech każdy zobaczy z prawej jego powiększenie i zwróci uwagę na lewą część tego obiektu oświetloną słońcem. Widać typowe oświetlenie boczne, a nie górne! Jakim cudem oświetlenie tego obiektu jest z jego lewej strony, a cień z jego prawej skoro obiekt podobno znajduje się pod słońcem?

[ external image ]



Drogi Azorze może to wyjaśnisz mi ciemnej masie bo to jakoś zdaje mi się jest coś nie teges z tą pozycją obiektu, oświetleniem i cieniem.[/quote]



H 17 z takim cepem jak ty się nie dyskutuje oryginał fotki jest do dyspozycji każdego, ale nie takiego psychola jak Ty !!!! A swoją drogą dzięki za reklamę mojej fotki...
racjonalista
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: wt sie 16, 2011 10:16 pm
Kontakt:

Re: Dziwny obiekt.Warszawa 24 sierpnia 2011

Post autor: racjonalista »

[quote name='azor' post='88524' date='27 sierpień 2011 - 02:26']Zatem napisz do ''racjonalisty'' a nie do INFRA kolego czy chcesz na siłę aby kazdy powiedział Ci ze to UFO jeśli tak pomyliłeś fora napisz do Mizery lub FN albo wykonaj zdjęcie naprawdę godne uwagi sam mam takich sporo :D







H 17 z takim cepem jak ty się nie dyskutuje oryginał fotki jest do dyspozycji każdego, ale nie takiego psychola jak Ty !!!! A swoją drogą dzięki za reklamę mojej fotki...[/quote]



Żal, aż się nie chce tego komentować.

Azor Twoje zdjęcie czegoś okrągłego jest dokładnie tej samej klasy co zdjęcie dr.House tylko jeśli tłumaczyć je oba ptakami to na zdjęciu dr.House ujął ptaka z nieco rozpostartym skrzydłem, a Ty z bardziej zwiniętym. Mogłeś sfotografować białą mewę w takim momencie, że wyszła jak jakiś owal. To jeśli mielibyśmy rozważać opcję ptasią. Ale jak widzę w obliczu ewidentnej nieścisłości oświetlenia tego czegoś względem pozycji słońca co każdy nawet nie mający aparatu nigdy w ręku widzi nie potrafisz i nie chcesz tego wyjaśnić? Mówisz coś o oryginale? Kpisz sobie? I bez oryginału widać, że słońce powinno oświetlić owalny obiekt od góry skoro znajduje się równo nad obiektem, a nie z boku i w dodatku bardziej od dołu.



A co do Twojej odzywki wobec dr.House to brachu wykazujesz bardzo wysoki stopień poirytowania wobec kogoś kto w dobrej wierze jak widzę tu przyszedł i szuka nie jak mu wciskasz uznania, że to UFO tylko właśnie wyjaśnienia co to jest. Nie tylko mnie obrażasz, ale i autora tego tematu, który jak dotąd stara się mimo wszystko łagodnie rozegrać sprawę.
Ostatnio zmieniony pt sie 26, 2011 11:05 pm przez racjonalista, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Dziwny obiekt.Warszawa 24 sierpnia 2011

Post autor: arek »

O widzę ,że zamieściłeś "koronny dowód" istnienia zoolowców . ]:-> No z cała pewnościa można iśc z takim zdjęciem do sądu by w obliczu prawa przyznał istnienie i obecnośc obcej inteligencji na Ziemi

:D xD xD ]:-> :D xD :Cry: ]:-> :D xD

Tak naprawde (dla niewtajemniczonych) to fotka chmurki zrobiona z duzej odległosci - jesli zobaczysz w niej baranka,krówke ,karpia to też jesteś normalny drogi czytelniku :D
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Dziwny obiekt.Warszawa 24 sierpnia 2011

Post autor: azor »

H 17 nosisz okulary ale jak widzę nadal masz słaby wzrok jak zdjęcie z forum porównujesz z moim nawet dziecko rozpozna różnice. Moze Ty masz mewy koło ZM ich nie ma ! Oświetlanie jest jak najbardziej typowe i nie widzę tutaj przeciwności co innego gdyby właśnie było odwrotnie. I wytłumacz mi że na zdjęciu przed i po nie ma tej ''mewy'' jakaś ''niewidzialna'' musiała być pewnie ;) Ty myslisz że Cie tutaj nikt nie rozpozna chłopie trzeba być miernotą bo nie napiszę tego jak powinno się nazywać aby w mgle lub lampionach widzieć cos''dziwnego'' proponuję kup sobie lepsze okulary a nie noktowizor skoro zwykłych lampionów nie możesz z daleka zobaczyć.

Co do obrażania nigdy nie dorównam tobie ;) Napisz gdzie obraziłem autora tego zdjęcia Panie adwokacie napisałem czym jedynie mogło ono być, a autor chyba na siłę chcę aby to było UFO ? INFRA powinna cię już dawno zbanować za kolejne logowanie na tym forum i robienie bałaganu....
Ostatnio zmieniony sob sie 27, 2011 8:27 am przez azor, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „OBSERWACJE Z POLSKI”