Dziwne obiekty - "grzybki" nad Warszawą (16.07.11)

Relacje, zdjęcia i doniesienia z kraju.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Dziwne obiekty - "grzybki" nad Warszawą (16.07.11)

Post autor: azor »

[quote name='kosmitek' post='87781' date='03 sierpień 2011 - 18:38']Szkoda, że ta sprawa przycichła. Jest możliwość abym otrzymał oryginały zdjęć do analizy?[/quote]



Tak Marku masz rację przecież z INFRY są mieszkańcy W-wy mozna pojechać na miejsce zrobic rejestrację wykonać dokumentację oraz na końcu analizę przez Marka. Panowie ja mam to przypominać gdybym to miał w Ropczycach na pewno bym nie odpuścił takiej ciekawej sprawy !!!! Przemyślcie to !!! Lubię Wsze forum ale nie mozna skupiać się tylko na pisaniu/gdybaniu.
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: Dziwne obiekty - "grzybki" nad Warszawą (16.07.11)

Post autor: Newsman »

Z całym szacunkiem... Jak cie lubie Arku, ale dlaczego nawet jeśli coś działamy, mielibyśmy o tym rozgłaszać i rozpowiadać? Przecież nie polega to na biciu piany? Mamy całą mase materiałów do publikacji, nawet z poprzednich lat, ale na ich opracowanie nie zawsze jest czas. Nie robimy "akcji stulecia" z każdego NL jak inni. Dysponujemy oryginałami zdjęć. Jeśli Darek się zgodzi, można je przekazać.
Ostatnio zmieniony śr sie 03, 2011 3:43 pm przez Newsman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Dziwne obiekty - "grzybki" nad Warszawą (16.07.11)

Post autor: azor »

Ja też Cię lubię, ale wyraziłem tylko swoją opinię to wszystko ;)
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Dziwne obiekty - "grzybki" nad Warszawą (16.07.11)

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='kosmitek' post='87781' date='03 sierpień 2011 - 16:38']Szkoda, że ta sprawa przycichła. Jest możliwość abym otrzymał oryginały zdjęć do analizy?[/quote]



Oryginały ma Dariusz i z pewnością je przekaże.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Dziwne obiekty - "grzybki" nad Warszawą (16.07.11)

Post autor: azor »

Hmmm ale kiedy ??? Swoją drogą otrzymałem ciekawa obserwacje z Rzeszowa z 10 sierpnia 2011 roku z Nowego Miasta mówiącą o obserwacji bardzo wysoko też obiektu w formie ''grzyba''. Obiekt zauważono o 16:35 przez grupę młodych osób, która obserwowała przez silna lornetkę. Obiekt miał czarny kolor z tym że ''podstawa grzybka'' w pewnym momencie zrobiła się czerwonawa i widoczny był cienki szary ''dym''. Obiekt wzrokowo widoczny byl jako mały punkcik co sugeruje na bardzo dużą wysokość.



Brałem pod uwagę lampion i balon ale... obiekt przemieszczał się z kierunku SW na NE a wiatr wtedy był zachodni co sprawdzałem zatem balon i lampion powinien lecieć na wschód. Z przekazanych dość szczegółowych informacji raczej nie wynika aby to był lampion czy balon.
kosmitek
Infrańczyk
Posty: 115
Rejestracja: czw cze 11, 2009 11:15 pm
Kontakt:

Re: Dziwne obiekty - "grzybki" nad Warszawą (16.07.11)

Post autor: kosmitek »

Taka tylko chyba ciekawostka nieco podobnego obiektu sfotografowanego w meksyku



http://www.youtube.com/watch?v=wbCbUQhR5ew...feature=related
NIESAMOWITE REJESTRACJE OBIEKTÓW UFO - ZOBACZ: http://www.ufooverpoland.com
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Dziwne obiekty - "grzybki" nad Warszawą (16.07.11)

Post autor: Przemekkk666 »

Coś ucichło dlatego wrzucam nagranie obiektu bardzo przypominającego to, co sfotografował Darek. Wypisz wymaluj normalnie :)

http://www.youtube.com/watch?v=3bjR9Mzeu5s...player_embedded#!



Od 55s widać
Awatar użytkownika
Kalatos
Infranin
Posty: 240
Rejestracja: czw gru 18, 2008 11:53 am
Kontakt:

Re: Dziwne obiekty - "grzybki" nad Warszawą (16.07.11)

Post autor: Kalatos »

Przemku dokładnie takie obiekty jak na filmie mogłem wtedy obserwować ja.. A sprawa przycichła bo prowadzę ustalenia tego co to mogło być, na tym etapie po tak długim czasie wykluczono udział wojska w tym, natomiast być może tego jeszcze nie potwierdzę obiekty były obserwowane na radarze WP. Być może dostanę wreszcie obraz z tego.. Szansa jest niewielka, jednak zobaczymy. Jak wszystko ustalę sprawę ruszę dalej.



Ahh i bym zapomniał, powiedziano mi że obiekty mogły znajdować się na wysokości około 40km. Ile w tym prawdy? Nie wiem, nie jestem w stanie tego na tę chwilę zweryfikować.
Ostatnio zmieniony ndz kwie 15, 2012 7:53 pm przez Kalatos, łącznie zmieniany 1 raz.
"Fanatyzm religijny to największe zło tego świata"
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Dziwne obiekty - "grzybki" nad Warszawą (16.07.11)

Post autor: azor »

Darku brzmi to interesująco a film faktycznie identyczny jak Twoje ''grzybki'' zatem wygląda że na radarach WP obserwowało te obiekty ? Kiedy opublikujesz jakiś raport tego wydarzenia ?
Awatar użytkownika
Kalatos
Infranin
Posty: 240
Rejestracja: czw gru 18, 2008 11:53 am
Kontakt:

Re: Dziwne obiekty - "grzybki" nad Warszawą (16.07.11)

Post autor: Kalatos »

[quote name='azor' post='96387' date='15 kwiecień 2012 - 22:11']Darku brzmi to interesująco a film faktycznie identyczny jak Twoje ''grzybki'' zatem wygląda że na radarach WP obserwowało te obiekty ? Kiedy opublikujesz jakiś raport tego wydarzenia ?[/quote]



Prawdopodobnie było to obserwowane przez ponad 20 minut. Tyle przekazała mi osoba która ma na takie rzeczy podgląd, czy jest to coś wiarygodnego, nie wiem, okaże się jak tylko coś więcej dostanę na swoje ręce, raport będzie opublikowany dopiero w momencie gdy zbiorę wszelkie dowody i relacje osób ze sprawą powiązanych.
"Fanatyzm religijny to największe zło tego świata"
ODPOWIEDZ

Wróć do „OBSERWACJE Z POLSKI”