UFO? Oceńcie sami

Listy forumowiczów i czytelników. Podziel się swoim niezwykłym przeżyciem!
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: UFO? Oceńcie sami

Post autor: arek »

<iframe width="640" height="360" src="http://www.youtube.com/embed/cM47iRdP9ao?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>



ufoludki z KGB i wszystko byłoby fajnie gdyby nie to ,że to chyba fragment filmu Stewena S. pt. "super 8 mm"
Ostatnio zmieniony czw lut 09, 2012 10:19 pm przez arek, łącznie zmieniany 1 raz.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: UFO? Oceńcie sami

Post autor: Arek 1973 »

:D :D :D Nasz kolega z czatu Fanlesz wkleił ten film jako niepodważalny dowód :D :D :D

Po wnikliwym przemyśleniu doszedłem do wniosku że tak. To dowód na to że są ludzie którzy bezkrytycznie wierzą w wszystko co podają
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
vrilion
Infrzak
Posty: 33
Rejestracja: wt sty 03, 2012 8:00 am
Kontakt:

Re: UFO? Oceńcie sami

Post autor: vrilion »

nie rozumiem co do tego tematu ma ten obcy z archiwum kgb ale skoro ktoś wkleił mój ulubiny filmik to skomentuję :NotDoneCare: uważam osobiście film ten za autentyczny z powodu wielu oznak iż istota umieszczona na filmie jest żywa mruganie powiekami płynne ruchy itp film może nie jest najlepszej jakości ale też nie mam powodów twierdzić jakoby był sfałszowany technologia obróbki zdjęć i filmów w tamtych czasach była bardzo nisko rozwinięta więc nie ma mowy o fauszerstwie no chyba że ktoś czyta opinie płytkich ludzi z youtuba którzy rzadko kiedy mieli styczność z ufologią prosiłbym tagże o sprecyzowanie dlaczego ten materiał filmowy jest rzekomo falsyfikatem....
dino_24
Homo Infranius
Posty: 406
Rejestracja: sob sie 16, 2008 12:16 am
Kontakt:

Re: UFO? Oceńcie sami

Post autor: dino_24 »

[quote name='vrilion' post='96696' date='27 kwiecień 2012 - 15:34']... ale skoro ktoś wkleił mój ulubiny filmik to skomentuję :NotDoneCare: uważam osobiście film ten za autentyczny z powodu wielu oznak iż istota umieszczona na filmie jest żywa mruganie powiekami płynne ruchy itp ...[/quote]



Ściągnij ''rózowe'' okulary i zejdż z łaski

swojej na ten ''ziemski'' padół ... Nie siej dezinformacji ... Proszę !!!



[quote name='vrilion' post='96696' date='27 kwiecień 2012 - 15:34']kiedy mieli styczność z ufologią [/quote]



To ufologia jest nauką ???

Wymienisz choć jednego ''bachelora'' z tytułem ???



Żal klikania w klawiaturę ....





...
vrilion
Infrzak
Posty: 33
Rejestracja: wt sty 03, 2012 8:00 am
Kontakt:

Re: UFO? Oceńcie sami

Post autor: vrilion »

ufologia faktycznie nie jest nauką z oczywsitych powodów że rządą całego świata takowa nauka byłaby nie na ręke przy obecnej zmowie milczenia rządowi ufolodzy sami w sobie przeszkadzają co nie muwiąc żeby byli naukowcami z tytułami ale ufologia sama w sobie gdyby nie zmowa milczenia stała by się żeczywiście nauką a co do youtuba chodziło mi że często na temat tego nagrania wypowiadali się ludzie którzy sobie krótko muwiąc kpili z tematu zamiast chociaż zpróbować go zrozumieć komentowanie nagrania w stylu o "to coś na tym filmie to moja stara" to takie komentarze niestety czytałem z pobłażaniem dla takich osób...
Ostatnio zmieniony pt kwie 27, 2012 8:54 pm przez vrilion, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: UFO? Oceńcie sami

Post autor: Arek 1973 »

A ja uważam że skoro takie maski są do kupienia i wiemy że wiele wyśmiewaczy lubi się bawić w takie zabawy żeby się pseudoufolodzy napalali.... to nie wiem oczym dyskutować.

Popatrzmy na fakty, skąd w ogóle wiemy ,jakie są pośrednie dowody że to film z archiwum KGB?.

Powiem tak:

Pamiętam internet i filmy na jutubie sprzed huhuh dobrych paru lat......były fejki to fakt.....ale o Boże nie tak dużo jak dzisiaj.....

Nie mówię że wszystko to fejk, broń Boże na pewno nie, ale weżmy najpierw coś takiego pod ocenę i wtedy zobaczymy....... mam nadzieję że wyniknie z tego jak najwięcej prawdziwych ufo i ufitów

pozdro.
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
vrilion
Infrzak
Posty: 33
Rejestracja: wt sty 03, 2012 8:00 am
Kontakt:

Re: UFO? Oceńcie sami

Post autor: vrilion »

arku rozumiem że w dzisiejszych czasach jest dużo sfałszowanych filmów z obcymi itp fakt nie wiemy czy film faktycznie pochdozi z kgb niewiemy tagże kto go jako pierwszy wysłał na yutuba ale należy obejrzej ten filmik pod kątem tego że istota na nim przedstawiona mruga powiekami ma niezwykłe płynne ruchy fakt może dla niektórych wygląda jak kukła ale pamiętajmy tagże że szaraki nie mają prawie wogule mięśni ani tłuszczu tylko cieńką skórę a tak pozatym film jest wiarygodny bardziej niż głośny film autopsji obcego z roswell podobny jest do filmu o nazwie alien interview wywiad z obcym fakt różnią się oba te gatunki ebe ale to tak jak u nas ludzi każdy jest inny...



a co sądzicie na temat tegoż filmiku też według was sfałszowany??

http://www.youtube.com/watch?v=Jk7z8zs4dG4...feature=related :AlienGreen:
Ostatnio zmieniony sob kwie 28, 2012 9:16 am przez vrilion, łącznie zmieniany 1 raz.
dino_24
Homo Infranius
Posty: 406
Rejestracja: sob sie 16, 2008 12:16 am
Kontakt:

Re: UFO? Oceńcie sami

Post autor: dino_24 »

@ vrilion



[quote name='vrilion' post='96724' date='28 kwiecień 2012 - 12:04']... ale pamiętajmy tagże że szaraki nie mają prawie wogule mięśni ani tłuszczu tylko cieńką skórę ...[/quote]



Mógłbyś to poprzeć konkretniejszymi dowodami ... no choćby z takiej sobie ''skromnej''

vivi-sekcji , kontekst twojej wypowiedzi świadczy , że takową wiedzę posiadasz .



[quote name='vrilion' post='96724' date='28 kwiecień 2012 - 12:04']a co sądzicie na temat tegoż filmiku też według was sfałszowany??

http://www.youtube.com/watch?v=Jk7z8zs4dG4...feature=related :AlienGreen:[/quote]



Jeżeli powyższy uważasz za autentyk ... to tylko pogratulować [sic!] ci jako

Asztarskiemu przedstawicielowi Dowództwa Galaktycznego .





Post scriptum

Miast ''irytować'' się na SB ... proponuję w wolnych chwilkach popracować z Panem

''Literką'' ... wyjdzie ci to na korzyść .









Ostatnio zmieniony ndz kwie 29, 2012 2:55 am przez dino_24, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: UFO? Oceńcie sami

Post autor: arek »

"V" ile ty masz lat ? więcej niż 10 ? zanim napiszesz przeczytaj co w temacie napisali inni użytkownicy

Walczysz o równouprawnienie dla literek ?
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
vrilion
Infrzak
Posty: 33
Rejestracja: wt sty 03, 2012 8:00 am
Kontakt:

Re: UFO? Oceńcie sami

Post autor: vrilion »

pytałem co sądzicie o tym filmiku a nie o mojej pisowni co do gatunków szarych to proszę przeczytać sobie skrypt operacyjny majestic 12 i też posiądziesz taką wiedzę da się zauważyć że dla pewnych osób żaden film nie jest wiarygodny nawet jakby spodkał obcego i podał mu ręke to powiedziałby że ma przewidzenia taka osoba to stary sceptyk :D co domnie arek prosiłbym abyś przestał pisać w stosunku domnie konśliwe komentarze ponieważ moja pisownia to moja prywatna sprawa jak komuś ciężko się czyta to mówi się trudno xD nie mam 10 lat jeśli chcesz wiedzieć dzieci w tym wieku nie wchodzą na takie fora tylko grają w drętwe gry internetowe
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE I HISTORIE CZYTELNIKÓW”