Zdjęcia UFO: Kontrowersyjny dowód?

Ufologia, badania, obcy, kontakt i inne kontrowersyjne tematy.
dino_24
Homo Infranius
Posty: 406
Rejestracja: sob sie 16, 2008 12:16 am
Kontakt:

Re: Zdjęcia UFO: Kontrowersyjny dowód?

Post autor: dino_24 »

Byłoby jeszcze fajnie aby

inernauta Pan Krzysztof J. , podał o której godzinie robił fotkę i

z jakiego miejsca w kraju .

Tak , to przynajmniej mnie , powyższa ''fotka'' nic nie ''mówi'' .

Równie dobrze , może to być Irydium 47 , jak i Polsilver 38 .
Ostatnio zmieniony wt wrz 06, 2011 11:14 am przez dino_24, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Zdjęcia UFO: Kontrowersyjny dowód?

Post autor: azor »

[quote name='arek' post='88599' date='28 sierpień 2011 - 20:36']jakoś wątpie w błąd matrycy,jeszcze przeglądam .

Co jak co ale balony to to nie są, nie jest to napewno blik ,coś musiało być w tych chmurach.Coś co zmieniało ich przejrzystość czego efektem było to co zarejestrowałeś ,choć to trochę za sybko się działo jak na zmiany w strukturze chmury ,nie wiem w sumie jest określenie na coś co lata i nie można tego zidentyfikować .

Jeśli zaś chodzi o wyładowania elektryczne to zdarzają sie w poziomie ale to chyba nie to ,nie jestem pewny ale chyba podobne zakłócenia miał Bogdan przy kręceniu filmu podczas badania kręgów w Ełku .

Czy mógłbyś sprawdzić glebę w tym miejscu ? Tak po prostu magnes neodymowy w woreczku foliowym i to co zbierze do drugiego woreczka pod mikroskop wystarczy powiększenie ok 40X .Ciekawe czy znajdziesz tam kuleczki .Opisałem sposób ,by czytający wiedzieli że nie są robione jakieś magiczno labolatoryjne misteria .[/quote]



Arku w rejonie ZM zrobiłem za 4 lata ponad 100 tysięcy zdjęć może to i mało, ale pierwszy raz sfotografowałem cos takiego ''dziwnego'' nie upieram się, że to UFO ale powiem, że zadziwia mnie ta fotka, a wyjaśnienia Marka nie specjalnie nie przekonują o czym mu pisałem. Widzialeś fotkę BOL jakie wykonałem też po burzy nad skałkami w Prządkach k/Krosna ? Te wyładowania jednak dały się wyjaśnić złapałem z okna kilka nawet lepszych podczas burzy. Oczywiście że mogę to sprawdzić ale czy to coś da ? Zobaczmy ? Arku ja takie kulki mam w domu ale z Łodzi będąc w CBZA badałem tą sprawę ;)
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Zdjęcia UFO: Kontrowersyjny dowód?

Post autor: arek »

ten filmik wstawiam z mysla o osobach które uważają ,że mozna uchwycic UFO w locie ,filmik przedstawia f-14 podczas pokazów a właściwie pokazu przekraczania bariery dźwieku znana jest predkośc dolatujacej maszyny ,zwróccie uwagę na dźwiek, słychac wtedy gdy juz przeleciał i nawet jak wiadomo gdzie sie pojawi to szansa na udany filmik jest praktycznie zerowa .Filmujący był przygotowany i czekał .



<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/Igy_MYJpVcQ" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Zdjęcia UFO: Kontrowersyjny dowód?

Post autor: Arek 1973 »

Bardzo dobry film, oczywiście ufo przy takiej prędkości nikt nie sfotografuje, w najlepszym przypadku zostaną tylko smugi na zdjęciu. Ale nie zawsze ufo musi tak szybko lecieć, z większości dobrych relacji wiemy że te szybkości były mniejsze
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Zdjęcia UFO: Kontrowersyjny dowód?

Post autor: arek »

ale pokazują się fejki gdzie ufo jest eskortowane przez samoloty gdzie najpierw słychać dźwięk potem pokazuą się samoloty i akurat łapie je filmowiec :D

I na niektórych portalach pokazują sie wtedy ze och i ach ,konspiracja bo NWO i pakty z kosmitami etc.

Tak naprawdę to tak wygląda przelot z prędkościa zbliżona do 1 macha .

Jeśli taki samolot sie oddala to po pewnym czasie bedzie widoczny jako plamka w podczerwieni ale nie zobaczysz go nawet w lornetce.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Zdjęcia UFO: Kontrowersyjny dowód?

Post autor: azor »

Ale usłyszymy go za to ;) jak w tym filmie. W Niemczech koło Hanau naoglądałem się przelotów F 16 na własne oczy - było na co popatrzeć ;)
Robson101
Infrzak
Posty: 34
Rejestracja: pt lis 13, 2009 2:26 pm
Kontakt:

Re: Zdjęcia UFO: Kontrowersyjny dowód?

Post autor: Robson101 »

[quote name='Arek 1973' post='92529' date='14 grudzień 2011 - 08:23']Bardzo dobry film, oczywiście ufo przy takiej prędkości nikt nie sfotografuje, w najlepszym przypadku zostaną tylko smugi na zdjęciu.[/quote]

No teoretycznie, nie do końca.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Zdjęcia UFO: Kontrowersyjny dowód?

Post autor: Arek 1973 »

Robson, nie do końca, tak, jeżeli będzie duże i poleci prosto na ciebie to może człowiek zdąży go sfotografować, wielkość i kierunek lotu są w tej kwestii chyba najważniejsze.?
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Zdjęcia UFO: Kontrowersyjny dowód?

Post autor: arek »

;) nie wierzę ci azorze ,że widziałeś owe mityczne powietrzne bestyje F-16 xD czy masz na poparcie tej obserwacji zdjęcia lub film nakręcony podczas tych przelotów ,jeśli tak to opublikuj go na tym forum , :D Najlepiej takie gdzie widać punkty odniesienia ,nie może być przeto tak, by maszyna cięższa od powietrza z człekem w środku, latała. :D

Jęsli robiłeś zdjęcia to ile % jest takich na których coś widać ,tj nie tył czy przód ale bok samolotu
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Zdjęcia UFO: Kontrowersyjny dowód?

Post autor: azor »

Arku i nie musisz przecież Ci nie karzę :D będąc w pracy w Niemczech w latach 2000-2003 widziałem tam oprócz tych samolotów przeróżne śmigłowce wojskowe ten kto pracował k/Hanau -Aschefemburga wie co pisze ;) Arku niestety nie mam zdjęć, filmów itp. nie rozumiem po co te Twoje uszczypliwości to nie było UFO lecz wojskowe samoloty.



Nie rozumiem dalszych Twoich pytać w kwestii samolotów ? O co Ci konkretnie chodzi ??? Jakie zdjęcia ???
ODPOWIEDZ

Wróć do „UFOLOGIA I INNE ZAGADNIENIA”