Spadajcy Meteor?,Ufo?,Gwiazda?

Listy forumowiczów i czytelników. Podziel się swoim niezwykłym przeżyciem!
Awatar użytkownika
boyka
Infrzak
Posty: 69
Rejestracja: śr maja 13, 2009 12:20 pm
Kontakt:

Spadajcy Meteor?,Ufo?,Gwiazda?

Post autor: boyka »

Witam.Do zdarzenia doszło przedwczoraj o godz: 3:15(specjalnie kazałem koledze spojrzeć na zegarek) a zaczelo się to tak:



Wracaliśmy od kolegi domu teren polny było tak lekko ciemno szlismy tą scieżką co namalowałem w paincie.Szliśmy ,szliśmy aż doszliśmy do lekkiego zakrętu , kolega szybciej szedł ja oglądałem wspaniale niebo(gwiaździsta noc była)aż nagle patrząc przed siebie lekko do góry ,coś mocno żółtego przelecialo.Ale to nie było takie zwykłe to pojawiło się w środku nieba nie jak np: samolot że leci od tej do tej strony to jakby wyłoniło się postaram się to opisać:

Było mocno żółte o czym wspominałem wcześniej coś jak ilustracja którą wstawiłem miało własnie taki szlak żólty i ten początek byl tak mocno żólty ,wygładał jak takie kólko za którym ciągnął się ten szlak .

Czekam na waszą interpretacje tego zjawiska.Mogę wstawic realne zdjęcie tego zdarzenia.



PS: Nie da się wstawić tu zdjęć dlatego umieściłem je na serwerze :

http://img41.imageshack.us/img41/7776/dziwnecos.jpg

http://d.wiadomosci24.pl/g2/1b/7f/c1/37990...773_f8d3_p.jpeg
Ostatnio zmieniony pt lip 02, 2010 11:51 am przez boyka, łącznie zmieniany 1 raz.
Wojownik Chrystusa zabija spokojnie, a umiera jeszcze spokojniej. Umierając wyświadcza przysługę sobie, a zabijając - Chrystusowi! ...
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Spadajcy Meteor?,Ufo?,Gwiazda?

Post autor: Rysiek23 »

Z opisu i rysunków wygląda na klasyczny BOL czyli po prostu "spadającą gwiazdę". Ale jeśli masz zdjęcie to wstaw.
Awatar użytkownika
Manfredo90
Infrańczyk
Posty: 132
Rejestracja: wt wrz 22, 2009 9:46 am
Kontakt:

Re: Spadajcy Meteor?,Ufo?,Gwiazda?

Post autor: Manfredo90 »

To wstawiaj te realne zdjęcia !! :) A tak w ogóle dlaczego nie przesłałeś tych zdjęć od razu w swoim poście, tylko podesłałeś zrzut twojego opisu (przynajmniej jest jakiś pkt odniesienia) i jakiś obrazek wyciągnięty z neta (TO JEST KARYGODNE) ??? To podważa twoją i tego zdarzenia wiarygodność.





Aha...i nie wysyłaj tego Nautilusowi haha... :)







P.S. Sorki że tak ironicznie to wszystko napisałem, ale real fotki od razu się pokazuje !
Ostatnio zmieniony pt lip 02, 2010 7:20 pm przez Manfredo90, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Spadajcy Meteor?,Ufo?,Gwiazda?

Post autor: ADAX »

hehe dlaczego te ludziki takie rozkraczone, no ale nic nie czepiam się. Co do zdarzenia, to raczej jest to na 95% spadający z nieba meteorycik. Mój tata niedawno oglądał coś podobnego.
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE I HISTORIE CZYTELNIKÓW”