Czy powstaje nowa religia?

Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: Czy powstaje nowa religia?

Post autor: Newsman »

I tym jakże optymistycznym postem, wesoły Wiesiek pożegnał się z Forum INFRA. Wszyscy ci, którzy odczuwają jego brak, mogą zawsze posłuchać jego nieśmiertelnej "Ścieżki"



<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/P0baOQpraKo?fs ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/P0baOQpraKo?fs=1&hl=pl_PL" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>
Ostatnio zmieniony pn sty 03, 2011 10:14 am przez Newsman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Czy powstaje nowa religia?

Post autor: Rysiek23 »

Pan Wiesław mailowo poinformował nas, że popełniamy zbrodnię przeciw ludzkości bo wisior leczy a my nie chcemy o nim pisać :/
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Czy powstaje nowa religia?

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='Orson' post='78742' date='03 styczeń 2011 - 19:28']Rysiek, skoro czakry to dla Ciebie normalka, to ten wisiorek też powinieneś łykać:P. Ok, joke![/quote]



Ja nigdzie nie pisałem, że czakry to normalka. Protestowałem jedynie przeciwko jednoznacznemu ich wyśmiewaniu, to tylko gwoli wyjaśnienia :)
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Czy powstaje nowa religia?

Post autor: ADAX »

Na podstawie tego że odkryłem leczniczy wisiorek z Buddą śmiem twierdzić że jest to początek nowej Religi. Powstawała by ona w odrębności od dotychczasowych buddyjskich praktyk dlatego że prawie wszyscy buddyści odrzucili zbadanie wisiorka. Zasada jest taka że bada się lub inaczej pisząc nosi wisiorek .Po to by dać opinię swoją o jego sile leczenia trzeba go nosić minimum 1 rok. Można przypuszczać że ci którzy mają propozycję zbadania wisiorka , a ją odrzucają mogą ponieść konsekwencję takowego czynu. Mogą otrzymywać karę lub nagrodę w postaci leczenia przez wisiorek. Wpisując moje nazwisko i imię w przeglądarkę można się dowiedzieć wszystkiego. Wiesław Miernik.


Nowa religia Debilizmu Internetowego ? :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „HYDEPARK”