UFO w Leoncinie - czyli katastrofa w puszczy

Relacje, zdjęcia i doniesienia z kraju.
dino_24
Homo Infranius
Posty: 406
Rejestracja: sob sie 16, 2008 12:16 am
Kontakt:

Re: UFO w Leoncinie - czyli katastrofa w puszczy

Post autor: dino_24 »

Przypomina to trochę

''zdanowską bajkę'' ... tylko się zmienił kształt geometryczny ''obiektu'' .



Dozowanie ''informacji'' też jest ciekawym aspektem powyższego .



Tajemniczy giaur o imieniu Muammar ... brakuje jeszcze Lejli i będziemy mieli

powieść poetycką ... czasów romantyzmu .





[quote name='Leoncin_obserwator' post='97512' date='27 maj 2012 - 12:04']Powoli zaczęły napływać zdjęcia. To jedno ze zdjęć jakie udało mi się zdobyć.[/quote]



Gdzie i do kogo zaczęły napływać ?



Jakim aparatem/telefonem bylo wykonane ... i kto je wykonał ... rolnik , uczeń ...



Jesteś ''trzecią ręką'' , która weszła w posiadanie tegoż zdięcia .



Nie znając kto wykonał pierwowzór , trudno snuć domysły , które nie są dobrą

drogą do dojścia prawdy .

Nawet super-glina nic tu nie zrobi ... jesli nie ma współpracy ze ''świadkami'' .



A zdięcie może być wszystkim ... również puszką po psim żarciu ... rzuconą

w górę .













Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: UFO w Leoncinie - czyli katastrofa w puszczy

Post autor: arek »

W ubiegłym roku gdy pojawiły się kręgi w Giedni ,TVP info - mazowsze przyslało swoją reporterke ,podobnie z "superstacją "i Kobylą Wolą . Jakoś ludzie nie obawiali sie śmieszności i mówili bez zacierania twarzy .A tu ma być przelot i rozpad kosmicznego obiektu ,czymkolwiek był, a ludzie nie tylko ,nie powiadomili mediów ,ale tez maja wyraźną niechęć do jakichkolwiek wypowiedzi czy kontaktu z badaczami znanymi z innych publikacji tego typu . Coś to mizernie wygląda.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: UFO w Leoncinie - czyli katastrofa w puszczy

Post autor: Andrzej 58 »

Czy mi się zdawało,że to zdarzenie ruszyło w dwóch tematach.Najpierw Azor zamieścił maila od kobiety ,która zwróciła na sprawę uwagę.Potem Leoncin obserwator zgłosił to samo zdarzenie.Pada też link strony Janusza Zagórskiego i też to samo zdarzenie.Nie dziwię się ludziom ,że boją się ośmieszenia-no bo przecież poprawnie jest kwestionować sam fakt istnienia takich zdarzeń(przypomnę tylko Wolskiego czy Hillów).Nagle coś w powietrzu dziwnie się zachowuje po czym spada w kawałkach.Taka rura powinna dokonać dużych zniszczeń.Wystarczy tylko pojechać na miejsce i poszukać tych zmian w środowisku.Gdy ludzie z tego terenu dostrzegą chęć wyjaśnienia tego przypadku a nieufność można przełamać poprzez współpracę i zaangażowanie .Rozpoczynanie od analizowania autentyczności zdjęć i ustalanie nazwisk świadków to podstawowy błąd.Przekonajcie ludzi ,że zależy Wam na wyjaśnieniu zdarzenia a dostaniecie wszystkie dowody ,które zgromadzili.Jeśli czytają na forum takie posty ,to nie ma po co tam jechać.Troszeczkę więcej otwartości .To nie świadkowie mają nas przekonać a my świadków o swoich intencjach.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: UFO w Leoncinie - czyli katastrofa w puszczy

Post autor: Przemekkk666 »

Ze swojej strony wyslałem maila do jednego świadka, napisalem takze na forum Leoncinskim z prośbą o współpracę.



Razem z Darkiem i ewent Ryskiem pojedziemy na miejsce mozliwe ze w poniedziałek lub wtorek
Awatar użytkownika
MarcinAdk
Infrańczyk
Posty: 196
Rejestracja: sob paź 22, 2011 11:23 am
Kontakt:

Re: UFO w Leoncinie - czyli katastrofa w puszczy

Post autor: MarcinAdk »

Zgadzam się z Andrzejem 58
Per Ardua Ad Astra
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: UFO w Leoncinie - czyli katastrofa w puszczy

Post autor: azor »

[quote name='Marcin_Adk' post='97545' date='27 maj 2012 - 20:47']Zgadzam się z Andrzejem 58[/quote]



Ja także Janusz Zagórski informował mnie że był JUŻ w tym miejscu i ma sporo info, facet z Wrocławia ponad 400 km dalej Panowie powiem to wprost WSTYDZCIE się !!!! Albo ufologia w terenie albo ufologia fotelowa !!! Przykro mi to pisać ale napisałem ja sam niestety nie dam rady pociągnąć wszystkiego !!!



I jeszcze to



http://nowodworski24.home.pl/news.php?readmore=1205



i to



http://leoncin.net/index.php?option=com_co...5:wane#comments
Ostatnio zmieniony ndz maja 27, 2012 7:54 pm przez azor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: UFO w Leoncinie - czyli katastrofa w puszczy

Post autor: Przemekkk666 »

Wlasnie sie dowiedzialem ze zagor tam byl



Powiem tak- jutro jedziemy na miejsce i bedziemy szukac swiadkow bo niestety ale ani na maila nikt mi nie odpowiedizal ani na forum Leoncinskim
2012
Infrzak
Posty: 56
Rejestracja: pt lis 11, 2011 11:14 am
Kontakt:

Re: UFO w Leoncinie - czyli katastrofa w puszczy

Post autor: 2012 »

Obiekt widziany był i sfotografowany o 9 rano?



To dla czego antena satelitarna pod tym obiektem jak też sam ten rzekomy obiekt jest oświetlony w sposób jakby słońce było na szczycie nieba? O 9 rano to słońce jest tak nisko jeszcze, że wszystko raczej jest oświetlone bardziej z boku, a tutaj widać po dokładnym przyjrzeniu się, że zdjęcie musiało być robione bliżej południa, a nie 9 rano.



Zwykła puszka po konserwie ćwiknięta do góry jak moje miski i Arka, a wy jeszcze się nie nauczyliście, że takie foty to fejki? Z resztą nawet widać typowe karbowania na tej puszcze dla większych konserw.



Życzę owocnego dochodzenia. Lasy w tej okolicy są przepiękne. Znam je jak własną kieszeń bo zjeździłem je całe i wszystkie w nich zakamarki motorem i już sama wycieczka w te lasy da na pewno wiele przyjemności, a zapewniam jest w nich pewna aura tajemniczości :)

25 kilometrów dróg i dróżek po, których można jeździć - warto.
Awatar użytkownika
Kalatos
Infranin
Posty: 240
Rejestracja: czw gru 18, 2008 11:53 am
Kontakt:

Re: UFO w Leoncinie - czyli katastrofa w puszczy

Post autor: Kalatos »

Rozmawiałem na ten temat z Panem Januszem. Z rozmowy wynikło to co wynikło, szczegóły zostawię do wiadomości osób sprawą mocno zainteresowanych. Natomiast zgodzę się całkowicie z Arkiem, nawet jeśli to jest sprawa dziwna nie można weryfikować jej siedząc na pupie przed fotelem, dla tego też postaram się w jakiś sposób razem z Przemkiem dotrzeć dzisiaj na miejsce owego zdarzenia.
"Fanatyzm religijny to największe zło tego świata"
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: UFO w Leoncinie - czyli katastrofa w puszczy

Post autor: Arek 1973 »

A niektórzy ludzie zgłaszają się po dziś dzień i twierdzą, że w niektórych miejscach znajdywali "puch z metalu", "stalowe włosy".
Te stalowe włosy są ciekawe, jeżeli możecie weżcie próbkę.... Na serio, gdyby było to możliwe. Zawsze można kogoś np: MUFON-CES zainteresować takimi dowodami, oni już znają swoich ludzi i mają dojścia do laboratoriów chemicznych i innych ciekawych instytucji.....Każde "coś w ręku" jest jak najbardziej ciekawe i warte analizy
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Zablokowany

Wróć do „OBSERWACJE Z POLSKI”