UFO w Leoncinie - czyli katastrofa w puszczy

Relacje, zdjęcia i doniesienia z kraju.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: UFO w Leoncinie - czyli katastrofa w puszczy

Post autor: azor »

Darku zgadza się tutaj każda możliwość jest brana po uwagę w tym, że to hoax, ale trzeba sprawdzić i tyle. Dla mnie troszkę za kolorowo to brzmi, ale jak mnie znacie nigdy nie przekreślam żadnego zdarzenia
Awatar użytkownika
observator
Infranin
Posty: 272
Rejestracja: śr mar 07, 2012 2:35 pm
Kontakt:

Re: UFO w Leoncinie - czyli katastrofa w puszczy

Post autor: observator »

[quote name='2012' post='97559' date='28 maj 2012 - 02:59']Obiekt widziany był i sfotografowany o 9 rano?



To dla czego antena satelitarna pod tym obiektem jak też sam ten rzekomy obiekt jest oświetlony w sposób jakby słońce było na szczycie nieba? O 9 rano to słońce jest tak nisko jeszcze, że wszystko raczej jest oświetlone bardziej z boku, a tutaj widać po dokładnym przyjrzeniu się, że zdjęcie musiało być robione bliżej południa, a nie 9 rano.[/quote]

Sprawdziłem dzisiaj o godz. 9 rano Słońce jest już ok. 40 stopni nad horyzontem, więc całkiem wysoko.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: UFO w Leoncinie - czyli katastrofa w puszczy

Post autor: azor »

Rozmawiałem przed chwilą z Januszem Zagórskim wg. niego to ściema nic więcej.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: UFO w Leoncinie - czyli katastrofa w puszczy

Post autor: arek »

czy ktoś powiększał zdjęcie tego obiektu ? obiekt ma mieć 30m długości , właśnie się tym bawię ale może otwieram otwarte juz drzwi ? i juz ktos to zrobił . po powiekszeniu :D nie wiem ile jeszcze czasu mi to zajmie ale wynik jest obiecujący .
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: UFO w Leoncinie - czyli katastrofa w puszczy

Post autor: azor »

Arku moja informatorka która nagle zamilkła opisywała obiekt 10/20 metrów u innych nawet 30 a na zdjęciu to coś jest cholernie małe wg. mnie oprócz tego nie ma poświaty jak w relacji.Ktoś sie chciał zabawić tanim kosztem ale jak widać nie przeszło. Moim zdaniem treści rozpowszechniała ta osoba te pewnik.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: UFO w Leoncinie - czyli katastrofa w puszczy

Post autor: Przemekkk666 »

[quote name='azor' post='97571' date='28 maj 2012 - 11:52']Arku moja informatorka która nagle zamilkła opisywała obiekt 10/20 metrów u innych nawet 30 a na zdjęciu to coś jest cholernie małe wg. mnie oprócz tego nie ma poświaty jak w relacji.Ktoś sie chciał zabawić tanim kosztem ale jak widać nie przeszło. Moim zdaniem treści rozpowszechniała ta osoba te pewnik.[/quote]



Ale chyba zdjec jest kilka?? Na wszystkich obiekt jest taki mały??



MImo wszystko udamy sie tam
Ostatnio zmieniony pn maja 28, 2012 8:11 am przez Przemekkk666, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: UFO w Leoncinie - czyli katastrofa w puszczy

Post autor: azor »

Ja widziałem tylko dwa z różnymi godzinami w exif. Przemku w razie czego zapytajcie czy przypadkiem w tej okolicy nie było innych zdarzeń typu UFO
Awatar użytkownika
esco_bar
Infrańczyk
Posty: 171
Rejestracja: pn sie 08, 2011 11:49 am
Kontakt:

Re: UFO w Leoncinie - czyli katastrofa w puszczy

Post autor: esco_bar »

latające garnki, teraz beczki po paliwie... albo obcy sprzątają i wyrzucają śmieci na Ziemię albo nasi "fake'owcy" nie wiedzą co to photoshop... po co robić w ogóle takie halo... ani to śmieszne ani pożyteczne
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: UFO w Leoncinie - czyli katastrofa w puszczy

Post autor: arek »

Ostatnio zmieniony czw maja 31, 2012 8:08 pm przez arek, łącznie zmieniany 1 raz.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
2012
Infrzak
Posty: 56
Rejestracja: pt lis 11, 2011 11:14 am
Kontakt:

Re: UFO w Leoncinie - czyli katastrofa w puszczy

Post autor: 2012 »

[quote name='arek' post='97576' date='28 maj 2012 - 13:11'][ external image ]



raczej nic wiecej nie dodam do tej fotki

później pozostawię tylko link do tego zdjęcia[/quote]





Jeśli to zdjęcie robione było telefonem komórkowym to siłą rzeczy granica ostrości była od 1.5m do nieskończoności, a zatem wszystko jest tu tak samo ostre. Stopień rozmycia anteny, obiektu i chmur nie wynika z różnic głębi ostrości tylko ze stopnia zniekształcenia jakości zdjęcia podczas konwersji co nawet widać, że jak dobrze się przyjrzeć i antena, obiekt i chmury mają ten sam stopień rozmycia. Na oryginale na pewno byłoby widać, że wszystko jest tak samo ostre.



PS

Pojedziecie tam, a ktoś podłapie, że kilku naiwnych przyjechało za sensacją i wciśnie wam jaką bajkę dla ubawu i będziemy mieli kolejne Zdany.
Ostatnio zmieniony pn maja 28, 2012 9:51 am przez 2012, łącznie zmieniany 1 raz.
Zablokowany

Wróć do „OBSERWACJE Z POLSKI”